Благодійні традиції

Вознесенська продовжив «джинсовий» вечір

21 травня в нашому місті відбувся «Вечір в стилі JEANS». Інвестиційно-благодійний захід пройшов у форматі неофіційної зустрічі інвесторів, представників бізнесу, місцевої влади та дипломатів.

Перша частина заходу була присвячена соціально-економічному розвитку міста і розпочалась вона зі звернення міського голови Віталія Лукова до гостей: «Час минає дуже швидко, країна змінюється, але завдяки вам Вознесенськ залишається креативним містом. У нас сформувалася потужна сім’я підприємців, соціально відповідальних і успішних. При цьому, ми, напевно, перестали б себе поважати, якби закрили наше місто для інших підприємців, які хочуть працювати на нашій землі. Але ви тут, ви підтримуєте зміни, і це показує вашу мудрість, ваш підприємницький талант, вашу сміливість».

Для презентації інвестиційних проектів, які впроваджуються на території нашого міста, міський голова запросив на сцену власників компанії Arber Fashion Group Юрія Шпірта та торговельної мережі «33 квадратних метра» Геннадія Гіріна. Бізнесмени привітали гостей заходу та підписали Меморандуми про співпрацю з Вознесенською міською радою, щодо офіційного працевлаштування мешканців міста, забезпечення соціальних гарантій при формуванні трудових відносин з ними, сприяння створенню нових та підтримки вже існуючих профілів навчання в професійних ліцеях міста, впровадження соціальних проектів.

Наступним на сцену піднявся головний тренер Одеського ФК «Чорноморець» Олександр Бабич, який від імені Федерації футболу України подякував керівництву міста за активну підтримку спорту та подарував Вознесенській команді «Сокіл» нову форму. А самому очільнику міста – Віталію Лукову – вручили символічну футболку з номером «13».

Консул Польщі в Одесі пан Себастьян Загданський в своєму виступі підкреслив важливість зміцнення польсько-українських відносин на рівні міста Вознесенська.

Обласне керівництво представили голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко та заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь.«Приємно, що саме Вознесенськ став першим містом обласного значення, в якому проводиться інвестиційний форум, ще й в такій неформальній обстановці. Ми завжди раді вітати інвесторів в нашій області, а сьогодні, – в місті Вознесенську. Ми знаємо діловий підхід міського голови Віталія Лукова та впевнені в інвестиційному майбутньому Вознесенська», – сказав В’ячеслав Бонь.

Після офіційної частини розпочалась яскрава концертна програма за участі струнного квінтету «Rockoko» (місто Львів), фіналіста програм «Голос країни – діти» та «Х-фактор» Миколи Задерея, команди Ліги Сміху «Генералы РК» (місто Кривий Ріг). Справжньою «родзинкою» концерту стали пісні у виконанні молодого, аде вже відомого, співака Олександра Павлика. Теплими оплесками супроводжувався виступ нашої землячки – Аліси Петрик. Аліса – лауреат міжнародних конкурсів вокального мистецтва, Гран-прі міжнародного джазового фестивалю та Лондонського джазового конкурсу, учасниця шоу «Х-фактор» та фіналістка конкурсу «Голос Країни-2».

Ще однієюметою вечірки під відкритим небом був збір коштів на підтримку проекту «Ремонт пологового відділення Вознесенської ЦРЛ». Додаткові кошти вдалося залучити завдяки благодійному аукціону, на який були виставлені досить оригінальні лоти: пам’ятна підкова «Другий благодійний захід міського голови», малюнок Ротонди у вигляді старовинного креслення, дружній шарж на Віталія Лукова та інші.

Розважальна програма передбачала тест-драйв нових моделей автомобілів, можливість перевірити себе на влучність стрільби з пневматичної зброї та арбалетів. Завершенням свята стало видовищне і оригінальне лазерне шоу.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Show Buttons
Hide Buttons