ДАНИНА ПАМ’ЯТІ ГЕРОЮ-СУЧАСНИКУ

13 листопада, на подвір’ї Вознесенської ЗОШ №4 відбулося відкриття меморіальної дошки випускнику школи Сергію Макарову, який 23 червня цього року загинув на сході країни в бою під Мар’їнкою. Справжній патріот своєї Батьківщини, який ще не встиг сповна порадіти життю, створити власну родину, але, як справжній чоловік, виконав свій громадянський обов’язок, на жаль, ціною власного життя. Від нині пам’ять про героя повіки житиме у стінах рідної школи, на його прикладі будуть виховуватись нові покоління патріотів.

Цю сумну й водночас урочисту мить з учнівським і педагогічним колективом ЗОШ №4 розділили батьки Сергія, бойові побратими, представники влади та громадськості. Зі словами вдячності за виховання сина-героя та напутніми словами до учнів звернулися заступник міського голови Наталія Сербенюк, воїн АТО Олександр Вітюк, класний керівник Сергія Зінаїда Мартиненко, однокласниця – Ольга Варфоломєєва та директор школи Володимир Потоцький.

Під зворушливу пісню «Плине кача», що стала символом боротьби українців за гідність і свободу, меморіальну дошку Сергію Макарову урочисто відкрили його товариш Сергій Логотюк та побратим майор Ігор Севастьянов. Школярі, вчителі та інші учасники мітингу поклали квіти та свічки, віддавши шану ще одному вознесенському герою, який не помер, а просто відійшов у небуття…

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Show Buttons
Hide Buttons