МЕР ЗАПРОШУЄ НА SKYPE

Skype зв`язок з міським головою

Шановні вознесенці!
Ви можете звернутись до Вознесенського міського голови з персонального комп’ютера або смартфона за допомогою програми Skype  за адресою v.d.lukov@ukr.net   щочетверга з 8.00 до 10.00  під час проведення особистого прийому.

Центр надання адміністративних послуг

 Орган з сертифікації «Глобал Сертифік» оцінив нашу роботу

Обов’язковою складовою функціонування системи управління якості є проведення зовнішнього аудиту. Метою аудиту є визначення відповідності діяльності підрозділів розробленій документації СУЯ, процесам та вимогам стандарту ISO 9001, перевірка рівня реального впровадження та ефективності функціонування системи управління якості в виконавчих органах Вознесенської міської ради.

14- 15 грудня поточного року орган з сертифікації Глобал Сертифік проводив перевірку у виконавчих органах Вознесенської міської ради, а саме:

– Центр надання адміністративних послуг апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради;

– Відділ культури та спорту Вознесенської міської ради;

– Відділ містобудування та архітектури Вознесенської міської ради;

– Управління освіти Вознесенської міської ради;

– Управління комунальної власності Вознесенської міської ради.

За підсумками проведення внутрішнього аудиту було зазначено деякі зауваження та рекомендації для врахування в подальшій роботі. Але загалом, перевірка та вивчення стану системи управління якості, аудитором Мариною Килимник, показали гідний рівень плідної роботи посадових осіб. Аудитор відмітила бажання та інтерес працівників виконавчих органів Вознесенської міської ради удосконалювати СУЯ. Підтвердила той факт, що перевірку пройдено успішно і Виконавчий комітет Вознесенської ради отримає сертифікат ISO 9001:2008.

Загальний відділ апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради

Продовжуються зустрічі міського голови з мешканцями міста

У п’ятницю, 16 грудня, в Вознесенській спеціалізованій школі №1 та гімназії №1 відбулася чергова зустріч міського голови з мешканцями, цього разу центральної частини міста. Участь в зустрічі взяли не лише місцеві жителі, батьки та педагоги школи, а й традиційно, депутати міської ради.

– Ви запитаєте, чому я оголосив про зустрічі, які зараз проходять в школах міста? Тому, що ми спостерігаємо певну пасивність громади, особливо на масових заходах: при проведенні загальноміських свят, різноманітних концертів, вистав тощо. Тому я вирішив прийти безпосередньо до вас за місцем вашого проживання, щоб зустрітися та обговорити проблеми життєдіяльності міста, –  з таких слів розпочав своє спілкування з мешканцями Віталій Луков.

Метою зустрічі міського голови з мешканцями було  обговорення питань життєдіяльності міста, спільної з депутатським корпусом роботи за рік, субсидій, тарифів, об’єднання громад, можливої оптимізації шкіл та комунальних підприємств.

В свою чергу, вознесенці порушували питання, щодо передбачення автобусного маршруту на 1-му мікрорайоні для зручності; жителька мікрорайону «Крим-Кавказ» підняла питання облаштування дренажної системи по вулиці Набережній; директора гімназії Ларису Дворецьку та директора початкової школи №1 Ольгу Гончаренко хвилювало одне і те ж питання, а саме безпека руху в ранковий час по вулиці Шевченка біля школи; озвучено було і питання відремонтованого туалету на залізничному вокзалі, який не працює.

Присутні отримали відповіді на свої запитання, а зауваження громади були взяті до уваги. Зустрічі міського голови з громадою міста у мікрорайонах тривають.

Наступні зустрічі відбудуться: 21 грудня о 17.00 – в ЗОШ №2; 22 грудня о 16.00 – в ЗОШ №7.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Show Buttons
Hide Buttons