На зв’язку податкова

День підприємця

7 вересня – це День підприємця в 2014 році. В цілому ж, це свято відзначають у першу неділю вересня. День підприємця України був встановлений президентським указом 5 жовтня 1998 року. Мета свята – підкреслити важливість підприємницької діяльності у розвитку економіки країни. Святкування в Україні Дня підприємця свідчить про підвищення поваги суспільства, до представників бізнесу. Податкові надходження цієї категорії платників податків сприяють стабільному наповненню бюджету, а вже з цих податків формується соціальна допомога населенню.

Підприємництво є запорукою економічного зростання країни, району, міста, головним джерелом нових робочих місць, насичення ринку товарами і послугами. Підтримка підприємництва є визначальним пріоритетом в стратегії регіонального розвитку.

«Сьогодні хочеться відзначити таких фізичних осіб – підприємців як Пташник Володимир Іванович, Кок Валентина Іванівна, Абдулін Олександр Миколайович, Волянюк Сергій Іванович, які вносять значний внесок у поповнення бюджету. Без сумніву, на таких, як Ви — відданих своїй справі та сумлінних платниках податків і тримається українська економіка» – зазначає начальник Вознесенської ОДПІ Наталія Манжелей.

Відлагоджений ритм функціонування бізнесу, пошук нових форм і методів роботи, висока податкова культура — це ті основні фактори, які приводять в наш час до успіху.

Вознесенська ОДПІ завжди відкрита для співробітництва з бізнесом та зацікавлена у налагодженні зворотного зв’язку. Саме з цією метою в приміщенні Центру обслуговування платників Вознесенської ОДПІ встановлена спеціальна скринька, в якій підприємці можуть залишати свої побажання та пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи органів податкової служби. В подальшому всі думки викладені у пропозиціях будуть належним чином вивчені та враховані.

На разі ж щиро вітаємо усіх, хто реалізує себе у сфері бізнесу, проявляє ділову ініціативу та підприємливість! Бажаємо вам нових перемог на цьому шляху. Зичимо здоров’я, щастя та здійснення ваших задумів!

День, з якого починається дорога у майбутнє

Свято Першого вересня завжди залишається в пам’яті кожної людини. Дехто асоціює його із шкільними роками, комусь більше запам’ятався ВУЗ, можливо молодий вчитель, який вперше йде на свій власний урок, хвилюється більше за першокласників. Одним словом для всіх – це день, з якого починається дорога в майбутнє.

Перше вересня – це завжди урочисте та хвилююче свято. По багаторічній традиції, на свято першого дзвоника податківці Вознесенської ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області вітають із початком нового навчального року майбутніх платників податків. Так, на шкільну урочисту лінійку Вознесенської ЗОШ № 2 з нагоди початку навчального року завітала головний державний інспектор Вознесенської ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області Жучинська Анжела Анатоліївна, яка побажала майбутнім платникам податків успіхів у навчанні, здоров’я і звичайно вивчати податкову грамоту:

«Сьогодні особливий день – початок навчального року! Це не тільки зустріч зі старими й новими друзями, улюбленими вчителями, але й традиційний День знань. Потрібно вчитися, щоб знати, діяти, житии».

Ми всі повинні усвідомлювати, що особисто від кожного залежить яким буде завтрашній день нашої Батьківщини. Щоб досягти успіхів, потрібно наполегливо працювати, засвоювати шкільну програму та постійно підвищувати свій рівень знань. Школа – це яскраве й цікаве життя, яке ви будете згадувати з теплотою, коли підростете. За шкільною партою ви познайомитеся із цілим світом, довідаєтеся ще багато нового в житті! Будемо сподіватися, ці знання обов’язково знадобляться вам у майбутньому і з вас виростуть сумлінні платники податків.

Перед кожним із вас відкривається шлях у майбутнє, і тільки від вас залежить, яким воно буде. Тому дуже важливо зробити правильний вибір у житті : наполегливо вчитися, потім обрати цікаву професію чи відкрити власну справу – обрати шлях підприємництва.

Ми всі бажаємо бачити рідну Україну незалежною й квітучою, а її народ – заможнім та щасливим. Сподіваємось, що в майбутньому ви будете сумлінними платниками податків і завдяки вам наша країна і рідне місто стануть квітучими, а люди заможними. Легкої вам дороги сходами знань, гарних оцінок, дружби товаришів і мирного неба над головою!

Військовий збір утримується з нарахованої заробітної плати
Як відомо, з 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України», яким тимчасово до 1 січня 2015 року запроваджено військовий збір.
Ставка збору становить 1,5 відсотка, які утримуються з доходів фізичних осіб у формі зарплати й інших доходів, які входять до фонду оплати праці найманих працівників, а також з поточних або компенсаційних виплат, які нараховуються у зв’язку з трудовими відносинами або цивільно-правовими договорами без вирахування єдиного соціального внеску, податкової соціальної пільги та податку на доходи фізичних осіб. Збір також буде стягуватися з виграшів у державну лотерею.
Наприклад, якщо в серпні 2014 року заробітна плата працівника складає 3500 грн., то з неї утримується:
– військовий збір – 52,5 грн. (3500*1,5%);
– єдиний соціальний внесок – 126 грн. (3500*3,6%);
– податок на доходи фізичних осіб – 506,1 грн. ((3500-126)*15%).
Таким чином працівник отримає на руки 2815,4 грн. (3500-52,5-126-506,1).
Щодо оподаткування військовим збором доходів, нарахованих до 03.08.2014, а виплачених після 03.08.2014 р., то слід зазначити, що заробітна плата нарахована до 03.08.2014 р., але виплачена після 03.08.2014 р., не підлягає оподаткуванню військовим збором.

Вознесенська ОДПІ

 

Show Buttons
Hide Buttons