Шведський досвід впроваджується у Вознесенську

ВОЗНЕСЕНСЬК СТАЄ УЧАСНИКОМ ШВЕДСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ

З 1 лютого наше місто отримало статус учасника проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні», який реалізується Академією Фольке Бернадотта в партнерстві з Асоціацією малих міст України та Центром Разумкова за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку (SIDA).
Метою проекту є впровадження в систему оцінки діяльності органів місцевого самоврядування інноваційної методики, яка спрямована на розвиток якості послуг для населення в найбільш актуальних сферах (ЖКГ, землекористування, утилізації твердих побутових відходів, діяльності центрів надання адміністративних послуг тощо) з точки зору базових принципів Верховенства Права.
15 лютого в кабінеті міського голови Віталія Лукова відбулась стартова зустріч, під час якої було обговорено перші кроки реалізації проекту, питання створення дорадчого комітету, його функцій, складу та діяльності.
Ключовим моментом першого етапу реалізації проекту має стати обрання публічних послуг, які підлягатимуть дослідженню на базі нашого міста, для того, щоб з’ясувати, наскільки принципи Верховенства Права, закладені в Національному законодавстві, реалізуються на рівні місцевої влади і громади.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Show Buttons
Hide Buttons