“СОКОЛИ” – ЗА ПОРЯДОК У ВОЗНЕСЕНСЬКУ

ГРОМАДСЬКИЙ ПАТРУЛЬ ВИХОДИТЬ НА ВУЛИЦІ

22 грудня у малій залі під головуванням міського голови Віталія Лукова відбулась спільна нарада  за участі начальника Вознесенського відділу поліції ГУНП України в Миколаївській області Дмитра Шаповалова, голови громадського формування «Соколи» Валерія Медолиза, представників поліції та громадського формування. Її метою було узгодження питання спільного патрулювання вулиць міста у нічний час членами громадського формування та поліції.

Нині до ГФ «Соколи» офіційно входять 12 мешканців міста, переважно учасники АТО, які прагнуть навести лад у місті, допомогти поліції наглядати за дотриманням громадського порядку у нічний час. Було узгоджено графік патрулювання – тричі на тиждень, а маршрут патрулювання щоразу буде погоджуватись з поліцією. Окрім 3 громадських активістів до складу патруля щоразу буде входити співробітник колишньої патрульно-постової служби, який знає специфіку патрулювання вулиць в межах чинного законодавства.

Щоразу у відділенні поліції черговим працівником буде здійснюватись інструктаж патрульних. Виконавчий комітет Вознесенської міської ради забезпечує патруль автомобілем, пальним та спецодягом  з написом «Громадський порядок».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Show Buttons
Hide Buttons