У Вознесенському лісгоспі

Підбито підсумки роботи за перше півріччя серед лісогосподарських підприємств області!

За підсумками господарсько – фінансової діяльності підприємств за перше півріччя 2014 року серед Державних лісогосподарських підприємств області серед дев’яти підприємств, що підпорядковуються Миколаївському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, Державне підприємство “Вознесенське лісове господарство”, під керівництвом директора Чикачова О.О., увійшло у трійку лідерів та зайняло почесне друге місце!

А серед кращих ми опинились завдяки відданості нашій справі, нескінченній любові до природи, до лісу. Протягом даного проміжку часу працівниками ДП “Вознесенське ЛГ” було створено нових захисних насаджень на площі 37,0 га, зібрано лісове насіння акації, гледичії, сосни кримської в кількості 230,0 кг. Проводилась активна робота по підготовці підприємства до пожежо- небезпечного періоду, виготовлено та встановлено нову наглядну агітацію, встановлені та відремонтовані місця відпочинку. Також проводився постійний нагляд за осередками шкідників та хворобами лісу.

Крім високих досягнень у виробництві досягли ми добрих результатів в економічних показниках, так реалізація лісгоспу за І півріччя становила 847,0 тис. грн. ( або 100,5 % до плану), середньомісячна заробітна плата становила 2650,0 грн. сплачено податків до всіх фондів на суму 605,2 тис. грн.

Зараз, влітку, робота державної лісової охорони в самому розпалі, адже ще стільки всього треба зробити, щоб достойно звітувати за 2014 рік. Це і догляд за лісовими розсадниками, для забезпечення підприємства та населення району власним посадковим матеріалом, і догляд за створеними лісовими культурами, проведення санітарних рубок, рубок догляду для забезпечення населення лісопродукцією, послуги рекреації, участь в безлічі конкурсів та змагань, робота над культурою виробництва…

Але одне з найголовніших питань в роботі працівників лісгоспу залишається ефективна охорона лісових насаджень від пожеж. Адже немає нічого страшнішого для лісу за пожежу. Тому сьогодні ми звертаємось до всіх мешканців міста та району з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в лісах.

А підбиваючи підсумки роботи за перше півріччя хочемо висловити подяку всьому колективу за плідну, сумлінну працю. Побажати успіхів, нових звершень та перемог на лісогосподарській ниві.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ  ВОЗНЕСЕНСЬКА І ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ!

В серпні 2014 року в південному регіоні України спостерігається найвищий рівень пожежної небезпеки через спекотну погоду та відсутність опадів. В зв’язку з цим, державне підприємство «Вознесенське лісове господарство» попереджає: відвідування лісових масивів, розведення в них багать категорично заборонено! Пам’ятаймо! 90% лісових пожеж стаються через людську недбалість! Бережімо природу!

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons