ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ

Сьогодні, 21 листопада, громада міста Вознесенська зібралась біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні з нагоди відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи. Це свято встановлено з метою відзначення доленосних подій для нашої держави початку ХХІ століття, відання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист цінностей, інтересів, гідності та цілісності України.
Вознесенці згадали Героїв Майдану та «хоробрі серця» земляків, які пішли захищати східні рубежі нашої країни і героїчно там полягли… Схилили голови та віддали шану всім тим, чиє життя перервалось, хвилиною мовчання.
Пролунав зворушливий вірш «Запали свічу» у виконанні Дмитра Мазура, гаслом якого є віднайти хвилину та помолитись за усіх, хто загинув у полум’ї війни.
В знак світлої пам’яті та вшанування всіх загиблих присутні поклали квіти та запалені свічки до підніжжя пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та до іменного каменю-пам’ятника воїнам-захисникам, загиблим за цілісність Незалежної України.
У заході взяв участь член творчого літературного об’єднання «Веселка» Олександр Сиворотка, зачитавши вірші, в яких яскраво відображаються події сьогодення. Не одне десятиліття у Вознесенську працює творче літературне об’єднання аматорів поетів та прозаїків, а вже зараз готується до друку нова збірка їх віршів та нарисів.
Завершився мітинг піснею «Тобі, Україно!» із репертуару ансамблю «Струни серця» у виконанні Каріни Паюл, Анастасії Лукіянчук та Олександра Коваля.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Show Buttons
Hide Buttons