Вознесенці серед лауреатів конкурсу

16 вересня 2014 року Державна фіскальна служба України урочисто нагородила переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни». Захід проходив у приміщенні ГУ Міндоходів у Миколаївській області у форматі відеоселекторного зв’язку з усіма територіальними органами ДФС, за участі Голови Державної фіскальної служби України Ігоря Білоуса.

Відкриваючи захід, Ігор Білоус зазначив, що мета цього конкурсу – донести до дітей розуміння важливості сплати податків. Дуже приємно відчувати, що в роботи діти вклали часточку свого серця і це відобразилось в їх творчих здобутках.

«Ми маємо змогу помилуватися думкою нашого підростаючого покоління. Це наш цвіт нації. І такі чудові роботи розкривають потенціал наймолодшого покоління, які є майбутнім нашої України», – зазначив Ігор Білоус.

Переможців на всю Україну привітали: у напрямку творчої діяльності «Художні твори» – Директор дитячого видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» Малкович І.А.;  у напрямку творчої діяльності «Комп’ютерна графіка (анімація)»  –  Директор видавничого будинку «Самміт-книга» Степурін І.М.; у напрямку творчої діяльності «Літературні твори» – Генеральний директор ДП «Сервісно-видавничий центр Міндоходів» Бедик С.В.

Приємно відзначити, що переможцем Всеукраїнського конкурсу «Очима дитини про бюджет країни» у номінації «комп’ютерна графіка» став наш земляк Чаговський Максим – колишній учень Вознесенської ЗОШ № 7, а сьогодні студент 1-го курсу Вознесенського коледжу Миколаївського аграрного університету. За зайняте ІІІ місце від Голови  ДФС Ігоря Білоуса він отримав почесний диплом переможця та подарунок – фотоапарат.

Після нагородження переможців Всеукраїнського рівня та відключення територіальних органів ДФС України від відеоселектору, церемонія нагородження переможців продовжилась. Начальник ГУ ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца привітав усіх присутніх та нагородив  лауреатів Всеукраїнського та переможців регіонального рівнів конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни» пам’ятними подарунками та почесними дипломами, серед яких відзначені і юні вознесенці – це Шихмахер Єлизавета – учениця Вознесенської ЗОШ № 8, яка посіла І місце у номінації «художні твори» та Балбазан Даніїл – учень Вознесенської ЗОШ № 10, який посів ІІІ місце у номінації «літературні твори».

«Приємно за те, наскільки фундаментально наші діти підійшли до виконання своїх робіт, демонструючи глибоке розуміння важливості сплати податків, оскільки від цього залежить виплата заробітної плати вчителям, лікарям, виплата пенсій,  фінансування шкіл, лікувальних установ, і, звичайно ж, стабільність держави, громадянами якої ми є», – зазначив Володимир Копіца.

Наостанок, начальник ГУ ДФС у Миколаївській області висловив надію на те, що проведення таких конкурсів підвищить інтерес до податкової культури в суспільстві і допоможе підростаючому поколінню, в майбутньому, стати добросовісними платниками податків.

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons