Вознесенці за мир!

Перше вересня – день, коли щасливі діти разом зі своїми батьками завжди йдуть до школи – за знаннями, за гарним майбутнім для свого сина чи доньки, для кожної родини, для усієї держави. Дякувати Богу, на вознесенщині не зриваються міни, не свистять кулі. Та бути осторонь ми не можемо! Ми на повний голос маємо говорити про те, що рани Луганська і Донецька, Новоазовська і Маріуполя болять нам! Що ми бачимо Україну лише цілісною і незалежною.

Сьогоднішня громадянська акція «Твій голос за мир!» – це є початок наших протестів проти війни в Україні. Другий етап акції планується на Всесвітній день миру – 21 вересня. В мережах буде розповсюджене звернення щодо підтримки акції до українців усього світу, до людей, у яких болить серце і душа за долю України.

Підчас акції відбувався збір підписів в підтримку звернення про відновлення миру, всього було зібрано 514 підписів. Також, Фонд громади Вознесенска малював усім охочим патріотичний аквагрим та збирав кошти для завершення надзвичайно важливого мирного проекту – ремонту дитячого інфекційного відділення. Всього було зібрано 208 грн. для реалізації проекту.

Від імені вознесенців таке звернення вже направлене до Миколаївської обласної ради, до усіх місцевих рад Миколаївської області, Асоціації міст України, Асоціації селищних і сільських рад, Асоціації обласних і районних рад, Асоціації Фондів громад України.

Звертаючись до присутніх, міський голова  Луков Віталій Дмитрович наголосив: “Ми повинні виходити на вулиці, ми повинні чітко говорити своє ні, ми повинні бути єдиними і світло вірити в прекрасне майбутнє нашої землі. Сьогоднішня акція – це тільки початок. Вознесенці не хочуть війни! Те, що відбувається на сході нашої країни, тривожить душу й пече серце нестерпним болем. Ми хочемо жити під чистим блакитним небом, у мирі й злагоді! Важаємо, що наша акція стане прикладом того, що українці можуть об’єднатися навколо єдиної цілі – припинення війни на Сході України».

Ми хочемо, щоб в Україні було зупинено агресію, відновлено мир. Ми виступаємо за припинення вогню, припинення кровопролиття. Ми хочемо, щоб було припинено ескалацію конфлікту, хочемо, щоб не гинули наші брати, друзі. Упевнені, що наше звернення стане переконливим аргументом для сильних світу цього. Сьогодні відбувся збір підписів під зверненням до українців усього світу щодо відновлення миру на Нашій Землі.

Миру нам у нашому спільному домі!

Show Buttons
Hide Buttons