Вознесенськ на орбіті ООН

Вознесенськ може стати майданчиком

для реалізації програми «Розумне місто»

 

Міський голова Віталій Луков взяв участь у 76-й сесії Комітету з житлового господарства та землекористування Європейської економічної комісії ООН, яка проходила 14-15 грудня в Женеві. Місцеві громади на міжнародному рівні представляли очільники чотирьох міст України. Крім Віталія Лукова, були запрошені міські голови Сєвєродонецька (Луганська область), Дружківки (Донецька область) та міста Хуст (Закарпатська область),  повідомляє прес-служба облдержадміністрації

Комітет з житлового господарства та землевпорядкування ЄЕК ООН створений у 1947 році та мав тоді за мету відбудову і модернізацію житлово-комунального господарства Європи після війни. Сьогодні окремим пріоритетом його роботи є сприяння країнам з перехідною економікою.

На 76-й сесії Комітету представники делегацій активно розглядали створення пілотних майданчиків для подальшої реалізації проекту під назвою «Розумні міста». Одним із таких майданчиків може стати Вознесенськ. Цей вибір кураторів проекту пов’язаний з тим, що наше місто давно і успішно використовує інновації в роботі органів місцевого самоврядування та в забезпеченні життєдіяльності міста. Це і система електронного документообігу, і встановлення веб-камер на вулицях міста, і використання інтернет-ресурсів в інформуванні громади.

Під час обговорення реалізації проекту, Віталій Луков запропонував базувати участь Вознесенська в програмі «Розумне місто» на двох напрямах.

“Треба опрацювати на базі нашого міста за кошти донорів схему розширення напрямів роботи ЦНАП та підвищення якості надання адміністративних послуг. Крім того, розробити спільно з експертами Мінрегіонбуду та Мінюсту типову структуру органів місцевого самоврядування з урахуванням процесу децентралізації влади. Сподіваюся, що співпраця зі структурами ООН та використання міжнародного досвіду дадуть суттєвий результат у розвитку місцевого самоврядування нашого міста” – відмітив Віталій Луков.

Show Buttons
Hide Buttons