ВОЗНЕСЕНСЬК ОТРИМАВ СЕРТИФІКАТ

Від імені голови Асоціації міст України Віталія Кличка виконавчий директор Миколаївського регіонального відділення Тетяна Яблоновська урочисто передала Вознесенському міському голові Віталію Лукову сертифікат про впровадження проекту підвищення якості надання медичних послуг у місті Вознесенську.

Сертифікат

Виданий виконавчому комітету Вознесенської міської ради та ГА «Агентство економічного розвитку» про впровадження протягом квітня-липня 2018 року спільного проекту громадської ініціативи «Підвищення через впровадження медичних інформаційних систем в закладах охорони здоров’я Вознесенська.

Голова Асоціації міст України,

Київський міський голова Віталій Кличко.

Ця ініціатива реалізована в рамках спільного проекту Асоціації міст України з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» за фінансової підтримки МЗС Норвегії.

В реалізації проекту йдеться про запровадження електронної системи eHealth в обслуговуванні пацієнтів. Вознесенськ впроваджує застосування персональної електронної «Картки вознесенця», за якою мешканець міста отримує пільговий проїзд у комунальному транспорті, знижки у торгівельних мережах міста та, головне, якісну медичну допомогу в закладах охорони здоров’я Вознесенська.

«Карта вознесенця» надає швидкий доступ лікаря до медичної картки мешканця, надає можливість реєструвати надання медичних послуг конкретному пацієнту в сімейних амбулаторіях, скерування його в консультативну поліклініку та стаціонар, фіксувати в ній всі результати досліджень та рекомендації з лікування, що пришвидшую та покращує медичне обслуговування.

Вручення сертифікату Вознесенському міському голові відбулося під час круглого столу щодо передачі досвіду об’єднання Вознесенська з Новогригорівською сільською радою з представниками Южноукраїнської міської ради, Костянтинівської селищної ради, Центру розвитку місцевого самоврядування та Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України.

Віталій Луков підкреслив, що вже на цьому тижні всі мешканці Новогригорівської сільської ради отримали «Картку вознесенця» як члени вже об’єднаної громади. Відтепер, вони можуть користуватися всіма послугами, що надає місто за цією карткою, зокрема, медичним обслугованням.

Олександр Дудюк,

консультант з комунікації Миколаївського РВ АМУ

Show Buttons
Hide Buttons