Звернення до українців світу

Ми, жителі міста Вознесенськ Миколаївської області, що розкинулося вздовж розлогих берегів ріки Південний Буг на Україні, ініціюємо проведення акції «Твій голос за мир!» у Всесвітній день миру – 21 вересня 2014 року.

Україна – мирна держава, яка завжди вирізнялася толерантною політикою і ніколи за всю свою багатовікову історію не була агресором по відношенню до інших держав світу.

Сьогодні проти України ведеться війна, що носить характер керованого хаосу та має на меті геополітичне знищення її як держави, нейтралізацію її статусу у світі, економічних можливостей та сукупного потенціалу. Кожного дня українська земля, яку споконвіку прикрашало золоте колосся на багатих нивах, поливається кров’ю її синів та омивається сльозами сотень вдів і матерів. Це безпрецедентно у ХХІ сторіччі. Українці усього світу, мирова спільнота не має права залишатися осторонь, сподіваючись, що злочинні плани агресора їх не торкнуться.

Ми закликаємо українців усього світу, громадян усіх держав, яким болить серце і душа за долю України, незважаючи на вік і мову спілкування, політичні погляди і віросповідання, підтримати вимогу щодо відновлення миру в Україні, негайного припинення вогню, кровопролиття – неоголошеної, але фактичної війни.

Ми просимо увесь світ заявити, що недопустимі подальші провокації проти нашої держави, загибель воїнів – наших синів, чоловіків і братів, а також мирних мешканців, для яких Луганська та Донецька області є рідною землею.

Ми не хочемо, щоб цвіт української нації повертався додому в трунах. Усі ми: діти, молодь, дорослі, люди похилого віку – рішуче кажемо : «Ні!» будь-яким проявам сепаратизму, тероризму і агресії проти України. Ми хочемо заявити про це не поодинці, а усією громадою, щоб сила нашого єдиного голосу дійшла до кожного агресора, аби кожен із них відчув міць нашого народного протесту. Голоси українців усього світу мають злитися міцним і голосним: «Ні-війні!», «Ми – за мир!».

Всіх, хто проти війни в Україні, тероризму і беззаконня закликаємо 21 вересня, у Всесвітній День миру, об 11.00 оголосити хвилину мовчазного спротиву. Нехай той, хто береться за зброю, і той, хто її скеровує на українську землю, побачить, що весь світ повстає проти них.

Давайте разом зробимо усе можливе, щоб зупинити кровопролиття, щоб не допустити розколу нашої Соборної держави, щоб не позбавити прийдешні покоління українців найбільших наших надбань – нації, держави, землі, мови, духовності, віри, а головне – щоб зберегти мир у всьому Світі!

Ми впевнені: сила українців – у єдності, цілісності та незалежності нашої держави України, корені якої мають таку силу, котру не спроможний осягнути ворог. І недарма увесь світ захоплюється українською Роксоланою, бо ми, українці, маємо вперте бажання свободи і ніколи не примиримося з тим, щоб держава стала на коліна. Той, хто провокує війну на нашій землі, має це пам’ятати!

Кожному громадянину України, усьому світу потрібен мир в Україні!

Ми – за мир в Україні! Почуйте наш голос!

 

Шановні жителі міста Вознесенська! Запрошуємо Вас взяти активну участь у акції «Твій голос за мир», яка відбудеться 21 вересня об 11 годині в парку Шевченка (біля гімназії). Крім того, чекаємо дітей і дорослих 21 вересня о 17 годині в містечку «Казка» на північному мікрорайоні на дитячій програмі «Моя родина і мій дім – Україна!»

Show Buttons
Hide Buttons