До Львова і Запоріжжя – через Первомайськ

Через Первомайськ та Врадіївку запущено потяг «Львів-Запоріжжя»

З 10 грудня «Укрзалізниця» запустила  потяг №120 «Львів-Запоріжжя», яку курсуватиме за маршрутом Жмеринка-Балта-Врадіївка-Первомайськ-Кропивницький-Знам’янка».  Сьогодні близької першої ночі потяг вперше за майже десять років прибув до станції у Первомайську.

«Я вітаю з цією подією жителів Первомайського та Врадіївського районів – відтепер ми маємо відновлене залізничне сполучення між східним і західним регіонами України. На прохання місцевих депутатів і активістів я долучився до вирішення цього питання, дякую всім причетним – адже нами була проведена велика робота. Окрему подяку за підтримку Миколаївщини висловлюю міністру інфраструктури Володимиру Омеляну», – коментує голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

Зазначимо, що жителі Первомайська протягом майже двох років добивалися, щоб через місто пустили потяги до Києва та Західної України. Для цього було зібрано понад 3 тис. підписів. До роботи на впровадженням потягу за цим напрямом долучився голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, депутати Первомайської міської ради та громадські активісти Первомайщини.

За інформацією lb.ua, у перший день висадка-посадка на потяг на станції Первомайськ-на Бузі склала близько сотні осіб.

Show Buttons
Hide Buttons