Микола Романчук привітав семенівських школярів та подарував комп’ютери

30 травня на Свято останнього дзвоника до учнів Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Романчук, представники районної влади та депутат обласної ради Олександр Чебан. Микола Павлович вітаючи школярів із закінченням навчального року, побажав  їм весело провести літні канікули та з новими силами продовжити навчання. А випускникам  – подальших успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Окремо звернувся до батьків та педагогічного колективу школи. Він висловив їм глибоку вдячність за те, що вони вклали у своїх вихованців душу, серце, знання, що своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності та любов до рідного краю. Для покращення навчального процесу керівник області Микола Романчук подарував школі 2 комп’ютера.

Привітав учнів і в.о. голови Арбузинської райдержадміністрації Володимир Неграй, а напам’ять подарував  школі фотоапарат.

Депутат обласної ради Олександр Чебан (на фото), за успіхи у навчанні, вручив обдарованим учням  грошові премії та побажав активно провести літні канікули, а випускникам – нових звершень та щасливої життєвої дороги, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons