О. О. Чебана нагороджено відзнакою обласної ради

28 березня виповнилось 60 років депутату обласної ради,

громадському діячу Олександру Чебану

Із цією значною життєвою датою Олександра Чебана від імені депутатського корпусу та від себе особисто привітав заступник голови обласної ради Олександр Смирнов, повідомляє офіційний сайт Миколаївської обласної ради.
Олександр Олександрович Чебан – уродженець села Костянтинівка Арбузинського району. На рідній Арбузинщині і розпочався трудовий шлях Олександра Олександровича, на який ним було покладено усі свої знання, вміння та зусилля.
Сьогодні Олександр Чебан очолює постійну комісію обласної ради з питань роботи з громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації та зв’язків з органами місцевого самоврядування, є керівником семенівського ПрАТ «Оберіг» і ТОВ «Семенівській агросервіс» Арбузинського району.

Олександр Чебан є доцентом, кандидатом економічних наук. Будучи депутатом Верховної Ради першого скликання, Олександр Олександрович гідно представляв Миколаївщину на державному рівні. У березні 1992 року оголосив голодування на знак протесту проти незадовільного забезпечення сільського господарства матеріально-технічними ресурсами. Тоді такий протест не виявився безрезультатним і допоміг частково зняти напругу в галузі.

Олександр Олександрович багато уваги приділяє відродженню духовності – за його безпосередньої участі у 1993 році в Семенівці побудовано Святомиколаївську церкву. У 2001-2005 рр. очолював районну благодійну організацію «Село та ХХІ століття».

Професіоналізм, реформаторський дух, плідна багаторічна робота, активна громадянська позиція Олександра Чебана неодноразово були гідно оціненими на державному рівні. Олександр Олександрович нагороджений орденом «За заслуги» 3-го ступеня, ювілейною медаллю «20 років незалежності України», Почесною грамотою Верховної Ради України, трудовою відзнакою Міністерства аграрної політики та продовольства «Знак пошани». Він також удостоєний церковних відзнак, зокрема ордена святого рівноапостольного князя Володимира, ордена преподобного Нестора Літописця, ордена святого благовірного Київського князя Ярослава Мудрого, ювілейної медалі «Різдво Христове – 2000».

Цього року за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу Миколаївщини, досягнення значних показників розвитку народного господарства, багаторічну самовіддану працю, плідну депутатську діяльність, активну громадську позицію та з нагоди 60-річчя з дня народження Олександра Чебана нагороджено відзнакою Миколаївської обласної ради – «За заслуги перед Миколаївщиною» II ступеня.

Show Buttons
Hide Buttons