В області очікується погіршення погодних умов

За повідомленням Миколаївського обласного центру з гідрометеорології у, зв’язку із переміщенням серії активних південних циклонів, 29 грудня 2014 року по 05 січня 2015 року на території Миколаївської області та в м. Миколаєві очікуються складні погодні умови:

29 грудня – хмарно, вночі сніг, вдень дуже сильний сніг з дощем, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, хуртовина. Вітер північно-східний 15-20 м/с, вдень місцями 25-28 м/с. Температура вночі 2-7º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла.

30 – 31 грудня – без істотних опадів, вітер північний 5-10 м/с, температура вночі 10-15º морозу, вдень 5-10º морозу.

 1 – 5 січня – утримається холодна погода, температура вночі 13-18º морозу, вдень 9-15º морозу, 1-3 січня невеликий сніг, 4-5 січня без опадів.

 У зв’язку зі складними погодними умовами ГУ ДСНС України у Миколаївській області попереджає

Будьте вкрай уважними на вулицях міста, оскільки при ожеледиці можливі падіння з подальшим травмуванням (переломами, вивихами). Людям похилого віку та вагітним жінкам у «слизькі дні» краще не виходити з помешкань. Обмежте користування власними транспортними засобами.  Уникайте тривалого знаходження на вулиці. У жодному разі не виходьте на водні об’єкти та лід.

Пам’ятайте, дотримання елементарних правил особистої безпеки суттєво підвищує ваші шанси не потрапити у надзвичайну подію та зберегти своє життя і здоров’я!  В екстрених ситуаціях телефонуйте 101!

 

 ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Show Buttons
Hide Buttons