ЮУ АЕС перевірить робоча група

Вадим Меріков доручив робочій групі вивчити ситуацію на Южно-Українській АЕС.

Сьогодні, 16 січня, голова облдержадміністрації Вадим Меріков доручив новоствореній робочій групі вивчити ситуацію на Южно-Українській АЕС. До складу групи, яку очолив перший заступник голови облдержадміністрації Микола Романчук, увійшли депутати облради, представники Южно-Української АЕС та керівники профільних територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади (ДСНС, Держгірпромнагляду, Держенергонагляду). Як відомо, вчора сталося загоряння трансформатора ВП «Южно-Українська АЕС».

– За останній час це – вже другий такий випадок, що стався, на атомній станції. Тому я доручив своєму першому заступнику Миколі Романчуку очолити робочу групу, яка вивчить причини виникнення таких ситуацій. Ми повинні вжити заходів, щоб не допустити виникнення надзвичайних ситуацій та порушення безпеки життєдіяльності населення області. Ця робота повинна бути зроблена в найкоротші терміни. Необхідно заспокоїти людей, а також ретельно перевірити всі допустимі норми експлуатації атомної станції, – підкреслив Вадим Меріков.

За інформацією ГУ ДСНС в Миколаївській області, вчора пізно ввечері пожежа на пропускному трансформаторі була ліквідована: задіяли 16 одиниць техніки та 125 чоловік особового складу.

За результатами проведеної радіаційної розвідки фон на промисловому майданчику АЕС та за її межами не перевищує норми, повідомляє офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації.

Show Buttons
Hide Buttons