Паливо для АЭС – від компанії з США

Національна атомна енергогенеруюча компанія (НАЕК “Енергоатом”) та компанія Westinghouse Electric Company (США) домовилися про істотне збільшення поставок палива для українських атомних електростанцій до 2020 року. http://www.ukrinform.ua

Про це повідомила компанія Business Wire, яка спеціалізується на поширенні прес-релізів у сфері енергетики, фінансів, інвестицій та іншого роду бізнес-діяльності, передає Укрінформ.

“Ця угода з Енергоатомом передбачає продовження багаторічного партнерства між нашими компаніями, пропонуючи конкурентоспроможні та безпечні поставки ядерного палива для реакторного парку України”, – зазначив регіональний керівник компанії Westinghouse в Європі, на Близькому Сході та Африці Ів Браше (Yves Brachet).

Він повідомив, що в разі подальших позитивних результатів співпраці з Енергоатомом Westinghouse продовжить нарощувати свою частку на українському ринку ядерного палива, таким чином, сприяючи диверсифікації поставок енергоносіїв в Україну.

Американська компанія Westinghouse почала працювати на українському ринку в 2003 році. До цього продукція компанії використовувалася на Південно-Українській АЕС.

Show Buttons
Hide Buttons