Про роботу ВП «ЮУ АЕС» у грудні 2014 року

У період з 11 по 21 грудня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 530 мільйонів 165 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 524 мільйони 547 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 4 мільйони 328 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 290 тисяч кіловат-годин.

Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 197 тисяч тонн донецького вугілля або 149 мільйонів 829 тисяч кубометрів природного газу.

Обладнання першого, другого енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі. Третій енергоблок перебував у середньому планово-попереджувальному ремонті.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходились перший і другий гідроагрегати в залежності від розходу води у р. Південний Буг.

Перший гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював за заданим графіком несення навантажень. Другий – перебував у капітальному плановому ремонті.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 22 грудня складає 10 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС.

Show Buttons
Hide Buttons