З військових зведень

Війська РФ стягнуті на північ Криму

За оперативною інформацією, яку оприлюднив сьогодні спікер Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко, практично всі дислоковані в північній частині окупованого Криму військові підрозділи РФ, а це 4000 чоловік особового складу з населених пунктів Армянськ, Красноперекопськ, Джанкой, Військове, Азовське висунуті до адміністративного кордону з материковою частиною України.

Російські військові розмістилися невеликими тактичними групами від Каркінітської затоки до Арабатської стрілки з усією технікою і боєприпасами.

Терористи обстрілюють українські міста в зоні АТО

У Луганській області терористи обстріляли населені пункти в районах Гірське, Золоте, Орєхове, Чорнухіне, Станиця Луганська, Сєверодонецьк. Також через масовані обстріли терористів місто Щастя зазнало значних руйнувань.

Підкреслимо, що відповідно до положень міжнародних конвенцій про правила та звичаї війни такі обстріли населених пунктів вважаються військовим злочином. Про це заявив сьогодні речник Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко.

Також терористи та російські військові продовжують обстрілювати з автоматичної та артилерійської зброї аеропорт у Донецьку, в околицях якого ними вже зруйновано багато житлових будівель.

Нагадаємо, що на виконання мирного плану Президента України підрозділи Збройних Сил України та інших силових структур продовжують виконувати заходи режиму припинення вогню з 18.00 05.09.2014.

Терористи та росіяни руйнують транспортні магістралі Луганщини та Донеччини

Протягом останнього тижня терористи та російські військові пошкоджено шляхопровід на транспортній розв’язці автомобільної дороги М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине Луганської області.

Зруйновано прогонову будову, огородження, пошкоджено опори. Також пошкоджено міст через р. Міусік автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський Луганської області. Зруйновано прогонову будову, огородження пошкоджено опори.

Усього за час АТО терористи пошкодили 962 км автомобільних доріг загального користування та понад 29 мостів і шляхопроводів. Сума збитків, завданих терористами дорожньому господарству Донецької та Луганської областей, складає орієнтовно 2 236,4 млн. грн. Протягом останнього тижня фахівцями «Укрзалізниці» відновлено залізничний міст у напрямку Рубіжне-Несвітевич та одноколійний металевий міст у напрямку Кожушко-Шпичкине.

Усього за час АТО на звільнених від терористів територіях «Укрзалізницею» за власні кошти виконані відновлювальні роботи 186 об’єктів на загальну суму 48,5 млн.грн.

За повідомленнями http://mediarnbo.org

Show Buttons
Hide Buttons