Загинув пілот штурмовика СУ-25

Генштаб: “Пілот Су-25 Єгор Большаков до останньої секунди робив все, щоб від падіння літака не постраждали мирні жителі. “Світла пам’ять про Єгора Игоревиче навічно залишиться в наших серцях. Нехай земля буде йому пухом”, – цитує повідомлення Генштабу http://ua.112.ua

Пілот Су-25 Єгор Большаков (на фото з мережі) до останньої секунди робив все, щоб від падіння літака не постраждали мирні жителі. Про це повідомляє прес-служба Генштабу на своїй сторінці в Facebook.

“Командування, військова рада та весь особовий склад Повітряних Сил Збройних Сил України з глибоким сумом і скорботою сприйняли звістку про те, що 11 листопада 2015 при виконанні польотного завдання трагічно загинув старший лейтенант Єгор Большаков.  Єгор Ігорович до останньої секунди свого життя робив все можливе для того, щоб літак не впав на населений пункт, і не постраждали мирні жителі. Небо забрало життя молодого офіцера, який присвятив себе героїчній професії військового льотчика. У пам’яті товаришів по службі він назавжди залишиться авторитетним і порядним офіцером, хорошим другом і душевним другом”, – йдеться в повідомленні Генштабу.

Командування, військова рада Повітряних Сил Збройних Сил України висловили батькам, рідним і близьким щирі співчуття з приводу непоправної втрати.

“Світла пам’ять про Єгора Ігоревича навічно залишиться в наших серцях. Нехай земля буде йому пухом!”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Запорізькій області сьогодні, 11 листопада, під час  учбового польоту  розбився літак Повітряних сил ЗС України, штурмовик СУ- 25, в результаті катастрофи пілот загинув.

Загиблий пілот – старший лейтенант Єгор Большаков 1992 року народження, родом із Сімферополя, випускник льотного факультету Харківського університету Повітряних сил.

В ході навчання пройшов підготовку для виконання польотів на літаках Л-39 і СУ-25. За даними Генштабу, льотчик мав всі необхідні дозволи для проведення самостійних польотів.

Мирне населення не постраждало.

За даними військової прокуратури, за попередньою версією слідчої групи, причиною падіння літака Су-25 під Запоріжжям стало зіткнення з лінією електропередач.

За даним фактом Військова прокуратура Запорізького гарнізону Південного регіону відкрила кримінальне провадження за ст. 416 (порушення правил польотів або підготовки до них) КК України.

Show Buttons
Hide Buttons