В Арбузинці проведено КШН

11 липня поточного року проведено командно-штабне навчання з  органами управління та силами цивільного захисту Арбузинської районної ланки територіальної підсистеми єдиної  державної системи цивільного захисту Миколаївської області. Основною метою навчань було поглиблення знань, набуття практичних умінь і навичок та відпрацювання взаємодії між службами.

До проведення командно-штабних навчань залучався керівний склад органів управління цивільного захисту, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, спеціалізовані служби цивільного захисту району, сили і засоби районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Під час навчань  відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де визначили готовність до проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та дії спеціалізованих служб. Присутні керівники спеціалізованих служб району доповідали щодо готовності до злагоджених дій.

Традиційно, проведення командно-штабних навчань складалися з відпрацювання практичної частин, а саме відпрацювання дій органів управління і підрозділів Арбузинської ланки територіальної підсистеми єдиної  державної системи цивільного захисту Миколаївської області з ліквідації аварії внаслідок дорожньо-транспортної пригоди з витоком небезпечної хімічної речовини.

Інф.: http://arbuzinka.mk.gov.ua/ua/news/?id=51986

Show Buttons
Hide Buttons