ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ!

Вони народилися вільними, щоб вільними були ми…

Сьогодні на  будинку ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» було відкрито  меморіальну дошку його випускникам Олександру Ігоровичу Завірюсі та Івану Сергійовичу Кучмію, які загинули в зоні АТО, захищаючи незалежність і суверенітет України.

geroi2

Вони народилися в 1992 році, навчались у школі, а після закінчення вступили до Южноукраїнського ліцею. Прийшов час і юнаки одягли військову форму, щоб зі зброєю захищати країну від агресії сусідньої держави. На жаль, вони не повернулися з фронту. Олександр Завірюха загинув 28 вересня 2014 року  в боях на підступах до Донецького аеропорту, а Іван Кучмій отримав тяжке поранення  на околицях Мар’їнки Донецької області, коли в бліндаж наших  воїнів прямим попаданням влучив ворожий снаряд. Тепер, крім їхніх рідних і близьких, пам’ять про героїв будуть берегти і в Южноукраїнську.

На урочисте відкриття пам’ятної дошки прийшли рідні, викладачі та учні ліцею, представники місцевої влади і громадськості. У своїх виступах вони пригадували, якими старанними учнями були Олександр і Іван, говорили про їхній патріотизм і вірність військовій присязі, відданість нашій незалежності, любові до Батьківщини. Воїнам присвятили пісню.  Лунали  траурні мелодії військового оркестру, тишу над містом розірвали постріли почесної варти.

Вічна пам’ять героям!

/Новый город

Show Buttons
Hide Buttons