Вшанували пам’ять героїв

В смт. Арбузинка відзначили 72-річницю визволення району

та Миколаївської області від фашистських загарбників

21 березня в смт. Арбузинка відбулися заходи з нагоди відзначення 72-річниці визволення селища Арбузинка, всього району та Миколаївської області від фашистських загарбників. Ходою пам’яті від приміщення райдержадміністрації до меморіального комплексу воїнам-визволителям громада селища вшанувала пам’ять захисників полеглих в боротьбі за визволення рідного краю від нацистських окупантів.

Біля меморіального комплексу відбувся мітинг, який розпочали юні таланти Арбузинщини. В своїх віршах та тематичній пісні діти акцентували увагу на вшануванні пам’яті військових, які відали своє життя за визволення Батьківщини, та як вони чекають скорішого настання миру в усьому Світі.

З привітальним словом до учасників урочистого зібрання звернулася заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Алла Василенко.

«Сьогодні наші військові на сході України ціною власного життя відвойовують в нерівних боях мир та територіальну цілісність нашої держави. Нині кожен відчув ціну миру. Так не розгубімо ж святий обов’язок – шанувати полеглих і живих героїв», – в своїй промові зазначила Алла Василенко.

Також до учасників зібрання звернулися голова районної ради Володимир Кошетар, Арбузинський селищний голова Євгеній Травянко, голова ради ветеранів війни та праці Раїса Алефіренко, військовий комісар Арбузинського військкомату Геннадій Боштовий, настоятель Храму Різдва святої Богородиці Української Православної церкви Київського Патріархату Миколаївської єпархіїМихайло Гірняк та учень Арбузинської ЗОШ №1 Максим Виноградов.

Всі виступаючі привітали присутніх із знаменною датою – 72-річницею визволення Арбузинщини та Миколаївської області від фашистських загарбників, побажали миру на українській землі, процвітання Україні та Арбузинському району. Подякували ветеранам та учасникам антитерористичної операції за відданість українському народу, за мужність та патріотизм. Побажали всім сили та терпіння в цей складний для України час.

Настоятель Храму Різдва святої Богородиці отець Михайло запропонував всім присутнім помолитися за рідний край, після чого була зачитана молитва.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять всіх хто відав своє життя у боротьбі за перемогу над фашизмом.

Завершився захід урочистим салютом почесної варти та покладанням квітів до меморіалу загиблим воїнам-визволителям та пам’ятного знаку вдовам і ветеранам, учасникам і дітям війни.

Show Buttons
Hide Buttons