Вшанування пам’яті Андрія Шакули

У неділю, 31 січня, виповнився рік, як під Донецьким аеропортом у боротьбі з ворогом обірвалось життя справжнього українця, патріота, жителя села Любоіванівка Арбузинського району Андрія Юрійовича Шакули.
Пом’янути Героя приїхали побратими, воїни АТО, представник військового комісаріату м. Южноукраїнськ, голова громадської організації «Воїни АТО» Віталій Фокуляк м. Южноукраїнськ, голова спілки АТО Арбузинського району Сергій Дуйко, волонтери з БФ «Мирне небо», друзі та куми Андрія, односельчани.
Присутні побували на могилі воїна, поклали квіти та вінки до пам’ятника та Меморіальної дошки, яка знаходиться в центрі села.
На поминальному обіді Любоіванівський сільський голова Сергій Шевченко висловив глибоку подяку батьку Андрія Юрію Володимировичу за виховання сина, справжнього героя та патріота. Також відзначив вклад волонтерів в підтримку воїнів та подякував їм за нелегку роботу.
Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам´ять Андрія.
Варто зазначити, що Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Андрій Шакула посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
Фото Валентини БОГОМАЗОВОЇ, волонтера БФ «Мирне небо»

Show Buttons
Hide Buttons