ХОРОБРІ СЕРЦЯ – 2

13 лютого в актовій залі ЮЗШ №4 відбулася презентація книги «Южноукраїнськ. Хоробрі серця – 2».  Дана книга є продовженням  повісті про мужніх, сильних духом, рішучих, відважних,  про людей, у яких є велике бажання –  відстояти кожен сантиметр української землі,  котрі сьогодні зі зброєю в руках на Сході України. Героїв … Героїв сучасності! 

Герої творять дійсність, герої формують обличчя світу – вчора, сьогодні і завтра, вони готові віддати все, і в тому числі своє життя, щоби осягнути свою мету, щоби здійснити свою мрію. Це люди, які віддають всі свої сили, і своє життя для добра українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання.

Роботу над книгою розпочато у 2016 році. Над її створенням працювали учні закладів освіти, адміністрація навчальних закладів, заступники з виховної роботи, педагоги-організатори, методисти дошкільних навчальних закладів, учителі історії, учителі мовники, методисти КУ «КМОЦ», волонтери і воїни АТО.

На заході були присутні учасники бойових дій в зоні АТО, заступник міського голови, депутати міської ради, представники департаменту соціального захисту населення, управління молоді, спорту і культури, військкомату, військової частини №3044, представники управління освіти, навчальних закладів міста, члени учнівського самоврядування, представники благодійних фондів «Мирне небо», «Миротворець», представники засобів масової інформації.

До присутніх звернувся автор ідеї створення книги, начальник управління освіти Юрій Михайлович Сінчук. Він висловив слова вдячності воїнам АТО, волонтерам за їхню діяльність, за віру в  Україну, за її майбутнє. Юрій Михайлович  відзначив, що без підтримки адміністрації закладів освіти, педагогічних працівників та учнів  випуск другої книги був би неможливим, тому слова вдячності прозвучали і для них. Також він впевнений, що молоде покоління  збереже пам’ять про великий подвиг героїв нашого міста.

Свої враження про книгу висловив заступник міського голови Кольчак Олександр Миколайович, оголосив слова щирої  вдячності присутнім у залі учасникам бойових дій в зоні АТО, волонтерам та всім тим, хто долучився до створення книги. Олександр Миколайович наголосив, що міська влада та депутатський корпус віднайдуть можливість отримання книги  кожним воїном, чия розповідь ввійшла до книги.

Вшановуйте героїв разом з нами!

Інф.: http://www.yu.mk.ua

Show Buttons
Hide Buttons