ЮУ АЕС у січні 2015 року

У період з 1 по 11 січня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 527 мільйонів 378 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 521 мільйон 877 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 4 мільйони 315 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 186 тисяч кіловат-годин.

Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 196 тисяч тонн донецького вугілля або 149 мільйонів 42 тисячі кубометрів природного газу.

Обладнання першого, другого енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі. Третій енергоблок перебував у планово-попереджувальному ремонті.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходились перший і другий гідроагрегати в залежності від розходу води у р. Південний Буг.

Перший гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював за заданим графіком несення навантажень. Другий – перебував у капітальному плановому ремонті.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 12 січня складає 10 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons