24 грудня – вибори в Арбузинській ОТГ

24 грудня 2017 року в Арбузинському районі мають відбутись перші вибори депутатів сільських, селищних рад  Арбузинської селищної об’єднаної територіальної громади і відповідних сільських та селищного голови.

На даний час, як повідомляє офіційний сайт районної ради, на посаду  Арбузинського селищного голови зареєстровано чотири кандидати:

Калайда Наталія Миколаївна, безпартійна, секретар Арбузинської селищної ради (самовисування), проживає в Арбузинці;

Кошетар Володимир Миколайович, ВО «Батьківщина», голова Арбузинської районної ради (висунутий ВО «Батьківщина»), проживає в Арбузинці;

Танчук Дмитро Юрійович, безпартійний, фахівець територіального центру соціального обслуговування, с. Агрономія (самовисування), проживає в Агрономії;

Травянко Євгеній Віталійович, безпартійний, голова Арбузинської селищної ради (висунутий БПП «Солідарність»), проживає в м. Южноукраїнськ.

На сайті районної ради розміщено відомості про 114 зареєстрованих кандидатів (після скасування реєстрації трьох кандидатів) у депутати в одномандатних виборчих округах Арбузинської селищної ради за партійною приналежністю: 20 кандидатів від ВО «Батьківщина», 21 – від «Аграрної партії України», 8 – від «Опозиційного блоку», 7 – від УОП «Укроп»,  по 4 – від БПП «Солідарність» та від «Народного фронту», останні  кандидати в депутати – безпартійні.

Також на сайті http://arbyzunka.mk.ua/s/mistsevi_vibori можна дізнатись офіційні повідомлення про склад виборчих комісій та розміщення виборчих дільниць

На жаль, більш детальної інформації про перші вибори в новоутвореній Арбузинській ОТГ з відкритих джерелах інформації та про кандидатів в депутати і на посаду голови ОТГ, а також про програмні напрямки діяльності територіальної громади віднайти не вдалось.

Show Buttons
Hide Buttons