Депутати визнали РФ державою-агресором

4 лютого  відбулася позачергова 62 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням секретаря Южноукраїнської міської ради Дмитра Мірошника. Депутатами міської ради затверджено бюджет міста Южноукраїнська на 2015 рік.

Міська рада підтримала «Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, НАТО, ОБСЄ, ГУАМ, парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою – агресором», затвердженого Постановою Верховної Ради України N1854 від 19.01.2015 та прийняла

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Южноукраїнської міської ради Миколаївської області до жителів міста Южноукраїнська,

громад міст – супутників АЕС

Шановні жителі міста Южноукраїнська, громади міст-супутників АЕС!

Заслухавши та обговоривши Звернення Верховної Ради України Організації  Об’єднаних Націй та інших міжнародних інституцій про визнання Російської Федерації державою-агресором, а так звані “ДНР” та “ЛНР” – терористичними організаціями», Южноукраїнська міська рада заявляє про підтримку звернення Верховної  Ради України про визнання Російської Федерації державою-агресором, а “ДНР” та “ЛНР”- терористичними організаціями.

Твердо переконані, що всі територіальні громади України солідарні у своєму прагненні захистити територіальну цілісність України та зупинити державу-агресора, яка порушує норми міжнародного права, чинить в нашій країні злочини проти людяності, озброює терористів, озброює терористів, що піддають обстрілам житлові квартали українських міст.

За підтримки керівництва Російської Федерації «ЛНР» і «ДНР» в останні тижні посилили терористичні дії у Волновасі, Донецьку, Маріуполі та Дебальцевому, внаслідок яких загинуло багато безвинних людей, в тому числі діти. Анексовано територію Автономної Республіки Крим.

Ці злочини не можуть залишитися безкарними, їх організатори, організатори та виконавці повинні бути притягнуті до відповідальності і постати перед Міжнародним трибуналом.

Вважаємо, що у цій загрозливій для усього світу ситуації територіальна громада міста Южноукраїнська, представники якої у лавах української армії, Національної гвардії, прикордонних військах, спецпідрозділах СБУ, МВС, добровольчих батальйонах та інших підрозділах мужньо відстоюють територіальну цілісність держави та протистоять поширенню тероризму, повинна заявити свою принципову позицію щодо дій країни-агресора.

Закликаємо мешканців міста усіма засобами підтримувати дії української влади, направлені на зупинення агресії проти України та встановлення миру.

Звертаємося до громад міст-супутників АЕС із закликом підтримати вимоги Верховної Ради України, українського народу та визнати факт агресії Російської Федерації проти України, окупації нею українських територій, її участі у підтримці тероризму та вимагати притягнути країну-агресора до відповідальності за вчинені на території Української держави злочини проти людства.

Висловлюємо солідарність із Парламентською Асамблеєю Ради Європи, яка застосувала дипломатичні санкції до Російської Федерації, позбавивши її права голосу та наклала інші обмеження. Переконані, що світова спільно підтримає Україну у прагненні відстояти та захистити територіальну цілісність та повернути мир.

Тільки разом ми переможемо, зупинимо агресора, не дамо зламати дух українського народу, спрямуємо всі сили на встановлення порушеного миру та спокою в нашій могутній державі.

Про це повідомляє відділ забезпечення депутатської діяльності  міської ради на офіційному сайті міста.

Show Buttons
Hide Buttons