До уваги переміщених осіб

Громадяни, які тимчасово покинули свій рідний дім і переїхали в іншу частину України також зможуть проголосувати на виборах до Верховної Ради України 26 жовтня.

Для того, аби громадяни, які тимчасово покинули свій рідний дім та проживають у інших регіонах України, змогли 26 жовтня також проголосувати на виборах до Верховної Ради України, Уряд України розробив для них спрощену систему голосування.

Перше, що варто було зробити людям, це звернутися за місцем тимчасового проживання в орган ведення Державного реєстру виборців не пізніше, ніж за 5 днів до дня голосування (20 жовтня включно). Зазвичай він знаходиться в державній адміністрації або міській раді. Інформацію про адресу Держреєстру можна знайти в Інтернеті, або звернутися в довідку 109. В установу необхідно було прийти особисто і взяти з собою паспорт.

Наступний крок – написати заяву і представити документи, що підтверджують причину тимчасового місця проживання. Після цього отримати посвідчення тимчасової зміни місця голосування.

Таким чином, кожен громадянин, який отримав посвідчення тимчасової зміни місця голосування, 26 жовтня, прийшовши на дільниці для голосування, отримає один бюлетень, в якому зможе проголосувати за певну політичну партію. Проголосувати тимчасово переміщені особи зможуть лише по загальнодержавному округу.

Show Buttons
Hide Buttons