ГРАЛЬНИЙ БІЗНЕС – ПІД КОНТРОЛЬ!

Протягом поточного року співробітниками Южноукраїнського відділення Первомайського відділу поліції ГУ НП  в Миколаївській області  було проведено 8 рейдів щодо протидії незаконному функціонуванню грального бізнесу, під час яких здійснювались перевірки дозвільних документів на право розміщення та функціонування інтерактивних клубів.

На території м.Южноукраїнська виявлено функціонування 13 гральних закладів. Нижче наведено назву об’єкту та адресу розташування грального закладу:

Національна лотерея «Золотой кубок» – вул. Миру, 9/2;

Космолот «Чемпион среди лото»  – вул. Миру, 9;

Національна лотерея «Золотой кубок» – вул. Миру, 14/1;

Національна лотерея «Золотой кубок» – вул. Дружби народів, 36/1;

Національна лотерея «Золотой кубок» – пр. Незалежності, 23б;

Національна лотерея «Золотой кубок» – пр. Незалежності, 26П;

Суперлото «Твоя перемога» – пр. Незалежності, 24а;

«Лото Золото» – пр. Незалежності, 31;

Державна лотерея «Лото Маркет» – пр. Незалежності, 31;

«Фаворит спорт» – пр.. Незалежності, 31;

Суперлото «Твоя перемога» – пр. Незалежності, 31;

«Інтернет-клуб» – б-р Шевченко, 8

«Лото Золото» – пр. Незалежності, 2.

У  випадку надходження інформації про порушення Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» слідчим відділом Южноукраїнського відділення поліції Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області буде здійснена перевірка правомірності функціонування зазначених ігрових автоматів, а у разі відсутності дозволу – припинено їх функціонування.

Для отримання інформації від населення та її оперативного відпрацювання начальником відділу взаємодії з правоохоронними органами УНС ВПО було організовано особистий прийом громадян та забезпечено функціонування гарячої телефонної лінії  з метою виявлення  можливих місць незаконного розташування ігрових залів та віртуальних казино на території міста. Вся отримана інформація була передана до Южноукраїнського відділення поліції для врахування в роботі та відпрацювання.

З метою подальшого забезпечення ефективної протидії гральному бізнесу на території міста Южноукраїнська планується затвердження плану проведення спільних заходів  щодо протидії незаконному функціонуванню грального бізнесу на території міста  на  2019 рік, а також, згідно розпорядження Южноукраїнського міського голови №64-р від 14.05.2018 «Про створення робочої групи для посилення контролю щодо протидії гральному бізнесу на території м. Южноукраїнська», планується залучати членів робочої групи до оперативно-профілактичних заходів, запланованих Южноукраїнським відділенням поліції Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області у 2019 році для посилення контролю щодо протидії гральному бізнесу на території м.Южноукраїнська.

Детальніше на сайті http://www.yu.mk.ua

Show Buttons
Hide Buttons