Кампанія декларування – 2015

На днях у приміщенні Вознесенської ОДПІ відбулось засідання «круглого столу» за участі начальника Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області Манжелей Наталії Іванівни на тему: «Кампанія Декларування – 2016».

«Перш за все хочу нагадати, що кампанія декларування, яка розпочалася 1 січня 2016 року, триватиме до 1 травня 2016 р. Тож часу для подання декларації залишилося не так вже й багато. Громадяни зобов’язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи, якщо протягом 2015 року отримували доходи від надання в оренду рухомого і нерухомого майна; продажу акцій і інших цінних паперів; отримували спадок, подарунки, іноземні доходи. Річна податкова декларація подається до територіального органу державної фіскальної служби за місцем реєстрації громадянина до 1 травня 2016 року. Отримати бланки декларацій мешканці Вознесенська та Вознесенського району можуть безкоштовно у Центрі обслуговування платників, який знаходиться за адресою: м. Вознесенськ, пров. Бузьких Козаків (Братів Іпатових),6» – повідомила начальник Вознесенської ОДПІ.

Також, було наголошено, що при заповненні Декларації слід врахувати, що до доходів, отриманих у 2015 році, застосовуються ставки податку на доходи фізичних осіб, які діяли у минулому році (15%; 20%).

Особливістю цьогорічної кампанії  декларування є те, що доходи минулого року громадянам потрібно декларувати за новою формою декларації про майновий стан і доходи, яка затверджена наказом Мінфіну України від 2 жовтня 2015 року № 859 та зареєстрована у Мін’юсті  26.10.2015 р. за № 1298/27743. Наказ містить Інструкцію щодо заповнення.

На завершення засідання Наталія Іванівна наголосила, що декларування доходів – це перш за все виконання громадянами свого конституційного обов’язку, індивідуальний внесок в добробут держави, особливо в цей непростий час.

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons