Лукашенко розповів, про що попереджав Януковича і Путіна

Головний винуватець нинішніх подій в Україні – це  колишній президент – втікач Віктор Янукович. Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко 17 жовтня на прес-конференції для журналістів регіональних російських ЗМІ в Мінську, передає Цензор.НЕТ із посиланням на БелаПАН, повідомляє http://www.ukrinform.ua/ukr/news

“Віктор Федорович (Янукович) зі своїми соратниками фінансував “Правий сектор”, тому що він нібито проти Юлії (Тимошенко) був би… Втрата будь-яких орієнтирів… І ось він створив для себе цю силу, яка його потім і знищила. От як було в Україні, це було на моїх очах. Я попереджав Віктора Федоровича, що цього робити не можна, що це буде”, – сказав Лукашенко.

Водночас, зазначив глава Республіки Білорусь, за часів Януковича в Україні була створена “така система поборов, хабарів, корупції, яка просто була нестерпна”.

“Втрачена була керованість, політики почали битися один з одним”, – сказав він.

За словами Лукашенко, он також попереджав керівництво Росії про процеси, що відбуваються в Україні. “І коли кредит Україні виділяли (восени 2013 року. – Ред), я казав, що, звичайно, треба допомагати Україні, що не можна тримати таку ціну на газ, – зазначив Лукашенко. – Уже тоді при Януковичі владою була використана (висока ціна на газ. – Ред.), була створена страшна антиросійська позиція всередині країни. Там більшість вже через високі ціни на газ ненавиділи росіян і президента. І на сході такі настрої були. І це створювала влада”, – підкреслив Лукашенко.

Він також зазкликав російських журналістів не вірити в те, що на заході України – це “фашисти і нацисти, а на сході – наші”.

“Скрізь нормальні люди, але в сім’ї не без виродка і там, і там”, – додав Лукашенко.

“Є люди, яким даси гроші, – і їм все одно, за кого воювати”, – сказав він, додавши, що в конфлікті на південному сході України з обох боків воюють і білоруси з росіянами.

Show Buttons
Hide Buttons