НОВИНИ ВОЗНЕСЕНСЬКА

Перший класичний mysic fest у Вознесенську

мав неймовірний успіх!

Гучними оваціями, вигуками «браво!» та викликами «на біс» 10 вересня завершився  дводенний музичний фестиваль класичної музики «Класична мелодія степу». На літній естраді танцмайданчику у парку Січової Слави творилося справжнє дійство високого мистецтва. На одній сцені виступали музиканти Академічного симфонічного оркестру  Національної опери України, солісти оркестру Київського Національного академічного театру опери, провідні співаки Львівського національного академічного театру опери та балету, хористи Миколаївського університету ім. В.О. Сухомлинського, кращі викладачі, випускники та учні дитячої музичної школи м. Вознесенська.

Фестиваль відбувся за ініціативи міського голови Віталія Лукова, нашого земляка концертмейстера групи флейт Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України Дмитра Медоліза та солістки оркестру Київського Національного академічного театру Анастасії Лук’яненко. Генеральним спонсором фестивалю стало ПП «Укрінтернпостача» (директор Ерік Григорян). Загалом, до проведення  фестивалю класичної музики «Класична мелодія степу» долучилась ціла когорта небайдужих вознесенців, починаючи від будівельників, котрі відремонтували танцювальний майданчик у міському парку, до власне організаторів – колективів Відділу культури та спорту, міського будинку культури, дитячої музичної школи, приватних підприємців, громадського активу міста. Виконавчий комітет Вознесенської міської ради висловлює велику подяку всім, хто допоміг створити незабутнє свято для нашої громади.

Що може більше звеличувати, духовно збагачувати людину як не класична музика? Твори всесвітньо відомих та українських класиків, неперевершена майстерність митців – те, що відрізняло фестиваль «Класична мелодія степу» від інших творчих заходів, що проводились у місті. Такого високого рівня концертів у нас ще не було! 340 глядацьких місць виявилось замало, щоб вмістити всіх охочих послухати класичну музику у виконанні митців високого рівня. Вознесенська публіка тепло зустріла українських зірок. А вони були приємно вражені рівнем підготовки юних музикантів місцевої дитячої музичної школи.

Міський голова Віталій Луков подякував Дмитру Медолізу та всім почесним гостям фестивалю за подарунок для земляків і висловив надію, що «Класична мелодія степу» матиме продовження.

Учасники фестивалю були відзначені сертифікатами та пам’ятними подарунками. А вознесенці повернулися додому з незабутніми враженнями та надією на наступну творчу зустріч.

У МІСТІ З’ЯВИЛИСЬ НОВІ «МАРШРУТКИ»!

Нещодавно ТОВ «Вознесенськавтотранс» поповнило свій автопарк 4 новими автомобілями «Рута», вартістю 670 тис. грн. кожний. Один з автомобілів призначений для перевезення пасажирів в інвалідних візках. Директор ТОВ «Вознесенськавтотранс»  Піпія М.Н. повідомив, що незабаром до цієї четвірки приєднається ще один автомобіль.

СПАРТАКІАДА СТАРТУВАЛА!

10 вересня у Вознесенську стартувала ІІІ Спартакіада трудових колективів міста та VІІ Спартакіада працівників освіти. З цієї нагоди на міський стадіон завітали міський голова Віталій Луков, заступники міського голови з питань виконавчих органів ради Наталія Сербенюк та Юрій Сметана, начальник Управління освіти Світлана Кисільова, вболівальники, мешканці міста. Поруч на футбольному полі тренувались футболісти і їхня юна зміна – дітвора, що прийшла підтримати батьків.

Віталій Луков привітав спортсменів і тренерів зі святом та оголосив відкриття спартакіади, побажавши учасникам успіхів у змаганнях та уникнення травм, які часто супроводжують їх у запеклій боротьбі. Також  міський голова вручив Грамоту Виконавчого комітету Вознесенської міської ради тренеру клубу «Отогава-до» Олександру Чертку.

Головний суддя Спартакіади трудових колективів міста – Сергій Кисільов та головний суддя Спартакіади працівників освіти – Павло Вінярський ознайомили учасників з програмою проведення змагань. Першими розпочали боротьбу жінки-освітяни у змаганні з легкої атлетики.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Інф.: офіційний сайт міста

Show Buttons
Hide Buttons