Подяки від податкової Общество и время

Начальник Вознесенської ОДПІ вручила подяки волонтерам податкової

26 червня під час проведення урочистості з нагоди завершення навчання у Вознесенському коледжі МНАУ, яка відбулася в приміщенні міського будинку культури, начальник Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області Наталія Манжелей  привітала  випускників Вознесенського коледжу із закінченням навчання.

Звертаючись до присутніх у залі, Наталія Манжелей наголосила:

– Сьогодні надзвичайно зворушлива подія у Вашому житті, якої немає в жодному календарі – ви стали фахівцями, здобувши якісну освіту. Перед кожним з Вас відкривається шлях у майбутнє, і тільки від Вас залежить, яким воно буде.

Разом з тим подякувала волонтерам – студентам , а тепер випускникам Вознесенського коледжу МНАУ, які не шкодуючи власних сил та часу, допомагають Вознесенській ОДПІ.

За активну громадську позицію, практичну роботу в налагодженні партнерських відносин із платниками податків  та вагомий внесок у підвищенні податкової культури населення міста Вознесенська,

Почесними грамотами нагороджено: Пузик Олену, Скопіну Ірину, Лазаренко Надію, Дон Олександра, Врещ Євгенію, Король Фаїну.

За вагомий внесок у створенні позитивного іміджу фіскальної служби, плідну співпрацю та активну участь у формуванні майбутніх платників податків свідомого ставлення до сплати податків, нагороджений Дранов Володимир Ілліч – голова предметної (циклової) комісії облікових та комерційних дисциплін Вознесенського коледжу МНАУ.

 Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons