Повідомлення управління статистики

Заробітна плата та стан її виплати по місту Вознесенську за січень–березень 2015 року

Управління статистики у Вознесенському районі повідомляє, що за січень–березень 2015р. середньооблікова кількість штатних працівників по місту Вознесенську (на підприємствах, установах, організаціях та відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) становила 6758 осіб, або 3,3% від обласного показника та порівняно з відповідним періодом минулого року зменшилась на 13,6%.

Розмір їх середньомісячної заробітної плати складав 2820,07 грн., що на 24,7% більше ніж за січень–березень 2014 року. Водночас він на 18,7% був меншим за середній рівень по області та при цьому, у 2,3 раза вище законодавчо встановлених державних соціальних гарантій, а саме рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (1218 грн.). По рівню заробітної плати серед територіальних одиниць області місто посіло 4 місце.

Упродовж січня–березня 2015 року адміністрацією підприємств не припинялася практика використання робочої сили у режимі неповної зайнятості. Так, кількість працівників, які перебували у відпустках без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) склала 133 особи (2% середньооблікової кількості штатних працівників). Крім цього, зафіксовані працівники, які з економічних причин були переведені на неповний робочий день (тиждень), їх кількість склала 863 особи (12,8% середньооблікової кількості штатних працівників).

Згідно наданої державної статистичної звітності з праці, сума заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій району (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців) на 1 квітня 2015р. в місті не зафіксована.

Заробітна плата та стан її виплати по Вознесенському району за січень–березень 2015 року

Управління статистики у Вознесенському районі повідомляє, що за січень–березень 2015 року середньооблікова кількість штатних працівників на підприємствах, установах, організаціях та їхніх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше становила 2747 осіб, або 1,3% від середньообласного показника, та порівняно з відповідним періодом минулого року вона зменшилась на 6,1%.

Розмір їх номінальної середньомісячної заробітної плати складав 2038,05 грн., що на 41,2% менше ніж по області та в 1,7 раза більше законодавчо встановлених державних соціальних гарантій, а саме рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (1218 грн.). Порівняно з січнем–березнем 2014 року її розмір збільшився на 2,6%.

Упродовж січня–березня 2015 року адміністрацією підприємств застосовувалась практика використання робочої сили у режимі неповної зайнятості. Так кількість працівників, які перебували у відпустках без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) становила 86 осіб, що склало 3,1% середньооблікової кількості штатних працівників. Також були працівники які переведені з економічних причин на неповний робочий день (тиждень), їх кількість становила 385 осіб (14% середньооблікової кількості штатних працівників).

Згідно наданої державної статистичної звітності (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців)  на 1 квітня 2015 року в районі не зафіксована.

Роздрібна торгівля м.Вознесенська за 2014 рік

Управління статистики у Вознесенському районі повідомляє, що за 2014р. загальний обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснювали діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, по м.Вознесенську становив 305 млн.грн., що у порівняних цінах на 13% менше обсягів 2013р. Товарооборот ресторанного господарства зменшився на 22 в.п. і склав 0,5 млн.грн. (0,2% у загальному обсязі товарообороту).

У загальному обсязі реалізації традиційно переважали непродовольчі товари, частка яких у порівнянні з аналогічним періодом минулого року не змінилась, та склала 58% (176 млн.грн.).

Частка проданих товарів вітчизняного виробництва становила більше половини обсягу роздрібного товарообороту торгової мережі – 56%.

За вказаний період обсяг роздрібного товарообороту у розрахунку на 1 особу населення склав 8467,3 грн. (проти 8076,9 грн. у 2013р.), при середньообласному значенні показника – 8481,8 грн. Серед територіальних одиниць регіону по обсягу роздрібного товарообороту на одну особу населення місто Вознесенськ посів 4 місце.

Роздрібна торгівля Вознесенського району за 2014 рік

Управління статистики у Вознесенському районі повідомляє, що за 2014р. загальний обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснювали діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, по Вознесенському району склав 89563 тис.грн., що у порівняних цінах на 12% більше рівня 2013р. Товарооборот ресторанного господарства зменшився на 84 в.п. і становив 28 тис.грн.

Провідне місце у загальному обсязі реалізації займали непродовольчі товари (97%).

Питома вага товарів виробництва України у загальному обсязі товарообороту торгової мережі – 95%.

За вказаний період обсяг роздрібного товарообороту у розрахунку на 1 особу населення склав 2898,5 грн. проти 2153,2 грн. у 2013р., при середньообласному значенні показника – 8481,8 грн. Серед територіальних одиниць регіону по обсягу роздрібного товарообороту на одну особу населення Вознесенський район посів 14 місце.

Оптова торгівля у м.Вознесенську за 2014 рік

Управління статистики у Вознесенському районі інформує, що за 2014р. обсяг оптового товарообороту підприємств міста (юридичних осіб) склав 326,3 млн.грн. (за 2013р. – 291,8 млн.грн.).

Основну частку в загальному обсязі оптового товарообороту по м.Вознесенську, як і в попередні роки, зайняли непродовольчі товари – 92,5%, а обсяг їх продажу становив 301,9 млн.грн. В торгівлі непродовольчими товарами традиційно помітне місце займав оптовий продаж фарбами та лаками на основі полімерів; папіром і картоном.

З продовольчих товарів, яких було продано на 24,4 млн.грн., найбільш активно здійснювалася торгівля м’ясом та м’ясними продуктами; продуктами молочними, маслом та сирами; водою мінеральною та напоями безалкогольними і соками фруктовими та овочевими.

Більше третини загального продажу займає продукція українського виробництва. Зокрема, частка вітчизняних продовольчих товарів склала 100,0%, непродовольчих – 33,5%.

Частка м.Вознесенська в загальнообласному обсязі оптового продажу товарів була незначною і становила 1,9%.

Стан будівель та споруд незавершеного будівництва  у Вознесенському районі

За даними Головного управління статистики, станом на 1 січня 2015 року у  Вознесенському районі в стадії незавершеного будівництва знаходилось 8 об’єктів (не враховуючи об’єкти, які будуються фізичними особами та фізичними особами-підприємцями), що склало 2,3% від їх загальної кількості в області. За минулий рік кількість таких об’єктів не змінилась.

У незавершеному стані знаходилось 2 нежитлові будівлі та 6 інженерних споруд. Будівництво 5 об’єктів (62,5%) тимчасово припинено через відсутність фінансування.

Незавершені нежитлові будівлі – це гараж загальною площею 300 кв. метрів та приміщення для свиней на 100 скот.місць.

Усі недобудовані інженерні споруди – це транспортні споруди та трубопроводи, комунікації та лінії електропередач.

Будівництво половини об’єктів розпочато впродовж 1991–1995 роках, ще половини – у 2010–2013 роках.

Стан будівель та споруд незавершеного будівництва у місті Вознесенську

За даними Головного управління статистики, станом на 1 січня 2015 року у місті Вознесенську в стадії незавершеного будівництва налічувалось 8 об’єктів (без врахування об’єктів, які будуються фізичними особами та фізичними особами-підприємцями), що становить 2,3% від їх загальної кількості в області. За минулий рік таких об’єктів стало на 1 (на 14,3%) більше.

Із загальної кількості незавершених об’єктів – 7, або 87,5% знаходились у стадії будівництва, на 1 об’єкті (12,5%) будівництво тимчасово припинено.

У незавершеному стані знаходились 3 будівлі та 5 інженерних споруд. Одна незавершена будівля (33,3%) – житлова, загальною площею 3,2 тис.кв метрів, будівництво якої тимчасово припинено через відсутність фінансування. Незавершені нежитлові будівлі – це мотельний комплекс на 40 місць та промислова будівля.

Серед недобудованих інженерних споруд знаходяться транспортні споруди, трубопроводи, комунікації та лінії електропередач, комплексні промислові споруди  та інші.

Будівництво усіх об’єктів розпочато впродовж 2010–2014 років.

Управління статистики у Вознесенському районі.

Show Buttons
Hide Buttons