Повідомлення Вознесенської ОДПІ

Щодо включення до податкової знижки за звітний рік сум витрат, понесених у минулому році на оплату вартості навчання за місяці звітного року

ДФСУ наказом від 06.04.2015 р. № 247 затвердила Узагальнюючу податкову консультацію щодо включення до податкової знижки за звітний рік сум витрат, понесених у минулому році на оплату вартості навчання за місяці звітного року.

Надано роз’яснення, що оскільки:

– до податкової знижки за звітний календарний рік дозволено включати витрати за навчання протягом звітного податкового року;

– відповідно до умов договору про надання освітньої послуги (навчання) платником здійснюється оплата за місяці навчального року, який включає місяці календарного року наступного за звітним, одним платіжним документом (квитанцією).

При включенні до податкової знижки за звітний рік слід враховувати суму витрат (частину) у розрахунку за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року.

Решта суми, сплаченої за таким платіжним документом (квитанцією), може бути включена платником податку при реалізації права на податкову знижку у наступному році.

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку визнано неприбутковими організаціями

Законом України від 18.03.2015  №263-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування деяких неприбуткових організацій” передбачено, що об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, асоціації власників жилих будинків, житлово-будівельних кооперативів не є платниками податку на прибуток.

Повторне внесення до Реєстру неприбуткових організацій та установ (перереєстрація) неприбуткових організацій, які зазначені статті 133 Податкового кодексу України і були внесені до Реєстру неприбуткових організацій та установ станом на 1 січня 2015 року, не вимагається.

Неприбуткові організації, державна реєстрація яких відбулася після 31 грудня 2014 року та до набрання чинності цим Законом (10 квітня 2015 року), у разі внесення їх до Реєстру неприбуткових організацій та установ протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом вважаються такими, що внесені до Реєстру неприбуткових організацій та установ з дня їх державної реєстрації.

 Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons