Повідомляє Вознесенська ОДПІ

Відповідальність суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції без застосування РРО

Суб’єкти господарювання, які здійснюють прийом готівки через касу (виписують касові ордери, видають оформлену в установленому порядку квитанцію) звільнялись  від штрафних санкцій за порушення вимог Закону України від 06.07.95 р. № 265/95-ВР №265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» у період до 01.07.2015 року.

Починаючи з 01.07.2015 року до суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), застосовуються фінансові санкції у таких розмірах:

– у разі встановлення протягом календарного року факту: проведення розрахункових операцій з використанням реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг); не проведення розрахункових операцій; не роздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції вчинене вперше – 1 гривня;

– вчинене вдруге – 100% вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг);

– за кожне наступне вчинене порушення – у п’ятикратному розмірі вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг).

– у разі порушення встановленого у пункті 1 статті 9 Закону №265 порядку проведення розрахунків через каси підприємств, установ і організацій, в яких ці операції повинні проводитися з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою (за наявності) у встановленому порядку, або у разі порушення порядку оформлення розрахункових і звітних документів при здійсненні продажу проїзних і перевізних документів – десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Електроний кабінет- це допомога платникам

Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу платників на те, що на веб-порталі ДФС України в режимі онлайн функціонує сервіс «Електронний кабінет платника податків». За допомогою даного сервісу можна формувати податкову звітність з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет. Платник має змогу підготувати, заповнити і надіслати звітність в електронному вигляді та одразу отримати квитанцію про її прийняття (або неприйняття).

Для зручності податкова звітність подається одним пакетом: декларація з усіма додатками. На кожен прийнятий пакет документів надсилається одна квитанція про прийняття декларації.

Телефон для довідок 4-21-74, 4-55-69.

Зверненням громадян – належну увагу!

Особисте право на звернення забезпечує громадянам можливість відстоювати свої права та законні інтереси, а також відновлювати їх у разі порушення.

Своє право на звернення громадяни можуть реалізувати, звернувшись письмово чи усно до Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області.

Протягом січня-травня 2015 року до ОДПІ надійшло 6  письмових звернень громадян, які обліковуються за категорією заяв, скарги не надходили.

Найбільш актуальні питання, з якими громадяни зверталися до Вознесенської ОДПІ у січні – травні 2015р. стосувались:

– інформування про ухилення від сплати податків –  5 звернень;

– стосовно проведення перевірки –  1 звернення.

Інформацію про проведення особистого прийому громадян керівником та іншими посадовими особами  Вознесенської ОДПІ, графіки прийому громадян розміщено на інформаційних стендах у Центрі обслуговування платників.

З початку року у Вознесенській ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області проведено 2 сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань звернень громадян.

Своєчасні та ґрунтовні відповіді є важливою складовою у наданні якісних сервісних послуг платникам податків. Для фахівців інспекції важливим є не тільки розглянути заяви та задовольнити законні права та інтереси громадян, але й виявити основні причини, що викликають їх надходження.

«Пульс» – спрямований на зростання довіри до працівників фіскальної служби

Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області  нагадує платникам про сервісний центр «Пульс»  ДФС України.

Державна фіскальна служба України  зацікавлена у зростанні довіри до служби як сервісної, так і державної установи в цілому.  Тому, з метою боротьби з негативними тенденціями, що стоять на заваді розвитку підприємництва та з метою подолання проявів протиправних і корупційних дій з боку працівників ДФС запроваджено сервіс «Пульс». Сервіс дає можливість ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, та усунути  труднощі у спілкуванні із посадовими особами.

Номер сервісу «Пульс» (044) 284-00-07

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons