В розробці проекту землеустрою відмовлено

За наполяганням прокуратури скасовано незаконне рішення Южноукраїнської міської ради

За апеляційною скаргою прокуратури області Одеським апеляційним адміністративним судом скасовано рішення Южноукраїнської міської ради про надання згоди громадянці на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1 га у власність під будівництво та обслуговування житлового будинку.
Підставою для звернення прокурора до суду стало те, що зазначене рішення прийнято з порушенням вимог антикорупційного законодавства, оскільки земельна ділянка виділялась в інтересах близьких родичів міського голови. Окрім того, посадовець не повідомив депутатів про наявність конфлікту інтересів.
За вчинення корупційного правопорушення постановою суду голову Южноукраїнської міської ради визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів), та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1700 грн.
Ураховуючи сукупність вищевказаних підстав, суд погодився з позицією прокурора щодо протиправності рішення Южноукраїнської міської ради, скасуванням якого усунуто негативні наслідки корупційного правопорушення.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області    

Show Buttons
Hide Buttons