Вознесенськ. Друга сесія міської ради

30 листопада 2015 року на другій сесії депутати затвердили Регламент роботи міської ради сьомого скликання, Положення про постійні комісії міської ради, голів постійних комісій та їх склад.

Головами постійних комісій обрані:

– з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій – Сметана Юрій Олександрович;

– з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та енергозбереження – Франк Лариса Іванівна;

– з питань містобудування, землекористування та екології – Вуїв Оксана Вікторівна;

– з гуманітарних питань, соціальної політики та охорони здоров’я – Плохотний Олександр Миколайович;

– з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю – Кондратєнков Юрій Миколайович.

Секретар міської ради Торжинська Л.М. повідомила про створення 4-х фракцій міських організацій:

– Радикальної партії Олега Ляшка в складі 3-х осіб;

– партії «Українське об’єднання патріотів (УКРОП) в складі 3-х осіб;

-партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» в складі 4-х осіб;

– партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в складі 3-х осіб.

За ініціативою міського голови В.Д.Лукова була оголошена перерва, під час якої новообрані комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій, з питань містобудування, землекористування та екології відповідно розглянули звіт про виконання бюджету за 9 місяців 2015 року, зміни до бюджету на 2015 рік та питання зонінгу території міста. Комісії прийняли рішення винести ці питання на розгляд сесії.

Внаслідок обговорення цих питань на пленарному засіданні були затверджені бюджет міста за 9 місяців, зміни до бюджету 2015 року та затверджений план зонінгу міста Вознесенська.

В обговоренні питань порядку денного взяли участь депутати Кондратєнков Ю.М., Бутенко Л.Д., Сметана Ю.О., Сердега О.М.,Чебанов Е.Л., Балабушко Т.М., Костюков О.С., Сенчина Г.М.,Вуїв О.В., Ігошина О.С., Чорноморець І.І.,Пилипенко Д.В., Ніколенко О.В.

Наступна сесія міської ради, орієнтовно, відбудеться 18 грудня 2015 року. Проекти рішень розміщені на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська в розділі “Нормативні акти”.

Ще одна сесія планується на 25 грудня, на якій будуть обрані заступники міського голови, керуючий справами та затверджений новий склад виконавчого комітету. Проекти рішень також розміщені на інформаційному інтернет-порталі  міста Вознесенська в розділі “Нормативні акти”.

Повідомлення від http://voznesensk.org

Show Buttons
Hide Buttons