З ТУРБОТОЮ ПРО ДІТЕЙ

Місто Баштанка стало переможцем у Всеукраїнському конкурсі «Міста, дружні до дитини»

Баштанська міська об’єднана територіальна громада, яка є членом Асоціації міст України, зайняла І місце у Всеукраїнському конкурсі серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини» у номінації «Краща ідея дружнього до дитини міста (селища, села)». Також, у другій номінації під назвою «Краща практика дружнього до дитини міста (селища, села)» переможцем конкурсу стало місто Володимир-Волинський із проектом «Володимир, дружній до батьків та малюків».

Як раніше повідомляло Миколаївське регіональне відділення Асоціації міст України, місто Баштанка першою з Миколаївської області надіслало свою заявку на участь у конкурсі у вигляді проекту облаштування парку набережної міського ставка під назвою Парк «Дивосвіт». Керіником проекту є заступник директора Баштанської ЗОШ №1 Світлана Боченіна.

Від імені Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України виконавчий директор організації Тетяна Яблоновська вітає із перемогою у Всеукраїнському конкурсі серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини» Баштанського міського голову Івана Рубського, директора Баштанської ЗОШ №1 Олександра Бабіна, заступника директора з виховної роботи Світлану Боченіну, а також всіх мешканців Баштанської ОТГ.

«Баштанка – завжди  у передовиках серед органів місцевого самоврядування у Миколаївській області: чи то стосується благоустрою, чи то новацій. Тому, не дивно, що проект Баштанки отримав перше місце у конкурсі, ‒ коментує Тетяна Яблоновська, ‒ Ми закликаємо всіх членів регіонального відділення АМУ, міста, об’єднані територіальні громади, всі органи місцевого самоврядування Миколаївщини ставати більш активними та створювати середовище для мешканців більш комфортним».

Протягом січня-березня 2018 року Асоціація міст України в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) за підтримки USAID з метою збору кращих ідей та існуючих практик створення середовищ, дружніх до дитини, впровадження кращого досвіду врядування, що враховує бажання дітей та зручні умови їх життя (особливо дітей, які потребують інклюзивної освіти, мають проблеми з обмеженням у пересуванні та прагнуть мати безбарʼєрний життєвий простір); поширення кращих ідей та практик серед громад України як таких, що рекомендовані та можуть бути впроваджені на локальному рівні, провела Всеукраїнський конкурс серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини».

Конкурс проводився за двома номінаціями: «Краща ідея дружнього до дитини міста (селища, села)» та «Краща практика дружнього до дитини міста (селища, села)». У першій номінації було подано на розгляд 59 проектів, у другій ‒ 81 проект. Усього на Конкурс було подано 140 проектів з усіх областей України.

Під час оцінювання, крім змістовності опису діяльності у рамках проекту, його ресурсного забезпечення, довготривалості результатів та якості оформлення, враховувалось значення проекту для всієї громади, новизна та залучення різних джерел фінансування.

Також інформуємо, що серед матеріалів Конкурсу члени Комісії відібрали 25 практик та 15 ідей, які будуть уміщені у друкований збірник Асоціації міст України та поширені серед авторів, громад-членів АМУ протягом року, а також розміщені в електронній версії на сайті АМУ.

Переможців Конкурсу буде запрошено на нагородження після уточнення дати. Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан висловив подяку всім учасникам Конкурсу за участь, підтримку дітей та молоді, визнання їх ролі у розбудові громад та України.

Show Buttons
Hide Buttons