Збережемо ліс від вогню

Шановні мешканці району! Відповідно розпорядженню Вознесенської районної державної адміністрації Миколаївської області №184 від 27.05.2014 року в зв’язку з пожежонебезпечним періодом відвідування лісових насаджень заборонено.

“Ліс – наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!” – ці гасло нам відомі з дитинства. Але рік у рік з початком спекотних днів спалахують лісові пожежі. У працівників лісової охорони в такий період особливо напружений час.

Немає кращого за ліс місця для відпочинку з його красою. Але жителі часто не усвідомлюють значення лісів для здоров’я. Щорічно спостерігається збільшення кількості лісових пожеж у період свят і вихідних днів. Нерідко народні гуляння в лісі закінчуються лихом для природи та величезною проблемою для лісників. Причинами виникнення пожеж у лісі є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: не загашені багаття, кинуті в підсохлу траву недопалки та дитячі пустощі з вогнем.

Прибузьке лісництво звертається до небайдужих людей, давайте збережемо наш ліс від пожеж, будьте обережні з вогнем біля лісових масивів!

Є. Майський, майстер лісу Прибузького лісництва.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons