Арбузинка без Леніна

3 березня у смт. Арбузинка зруйновано пам’ятник В.І. Леніну, який був символом комуністичного ладу в районі більше 40 років

Як свідчить інформація Первомайської громадської організації «Правий сектор», пам’ятник  вождю світового пролетаріату зруйновано на вимогу українського законодавства про декомунізацію. Саме ця організація причетна до руйнування пам’ятників  в Первомайську, Лисій Горі, Врадіївці.

На сайті громадської організації розміщено рукописне звернення до голови Арбузинської районної ради  В.М. Кошетаря з вимогою знесення пам’ятника Леніну в Арбузинці та фотографії нічного вандалізму на центральній площі райцентру.  А в коментарях відвідувачів сайту зазначається, що тепер в районі лишився єдиний пам’ятник В.І. Леніну, який стоїть в центрі Семенівки.

Жителі райцентру не однозначно ставляться до руйнування свідків тривалого історичного розвитку країни і вважають, що цей процес має проходити більш цивілізовано, а варварські методи не добавляють єдності і відданості сучасній історії України.

Поки Ленін спочиває у підсобних приміщення комунальної служби,  керівникам району та громадськості належить визначитись з проектом нової фігури, що має з’явитись на осиротілому постаменті.

/Новый Город

Show Buttons
Hide Buttons