Допоможіть врятувати життя

Владику Карпенку, маленькому вознесенцю, якому скоро виповниться лише 4 рочки, лікарі несподівано поставили страшний діагноз: рак крові або  гострий лімфобласний лейкоз. Ще в вересні хлопчик здавав планові аналізи в дитячий садочок, і не було виявлено нічого поганого. Проте, вже в кінці жовтня мама почала помічати в’ялість дитини, поганий апетит, нездоровий колір обличчя. Коли приїхали на обстеження до Миколаївської обласної лікарні, лікарі відправили аналіз до дитячого Охматдиту в Києві – і 11 грудня підтвердився страшний діагноз! Дитина потребує термінового довгострокового та дорогого лікування.

mailservice

Сьогодні Владик знаходиться в онкогематологічному відділенні м. Миколаєва. Найперше дитині планують робити дорогу «хімію», яка має призупинити «зараження крові лейкозом». Хворобу необхідно ввести в стадію ремісії і провести три курси.

Просимо відгукнутися усіх небайдужих й допомогти врятувати дитину! Адже проста вознесенська родина просто не зможе обійтися без підтримки і допомоги небайдужих людей. Мама Владика – Карпенко Алла Вікторівна на цей час знаходиться в декреті по догляду за меншою дитиною, Батько дитини – Карпенко Сергій Володимирович – з березня 2015 року перебуває в зоні АТО.

Від людяності і сили кожного небайдужого у Владика з’явиться шанс! Просимо відгукнутися усіх небайдужих й допомогти врятувати дитину нашого захисника. Фондом громади Вознесенська для допомоги Вадику встановлено скриньки для збору благодійних пожертв в громадських місцях в рамках постійнодіючої програми  «Врятуймо добру людину». Таким чином, кожен небайдужий вознесенець зможе зробити свій внесок в порятунок життя маленького хлопчика. Нагадуємо, що розпорядження зібраними коштами здійснює Наглядова рада програми «Врятуємо добру людину» до  складу якої входять лікарі, фармацевти і громадські лідери: Зоріна І.І.- заступник начальника УПСЗН, Лукова Л.І.- лікар – дитячий психіатр, Бальцер В.В. – голова правління Фонду громади Вознесенська,  Крестич А.В.- лікар-травматолог, Паламарчук В.М – власник аптеки, Саражалинская Л.В. – сімейний лікар, Середіна А.М.- власниця аптеки, Стоян Л.М. – сімейний лікар, Туркоман Т.М.- редактор газети «ДзД» , Москальчук В.І. – адвокат та  Феняк Н.М.- власниця аптеки.

          Допоможемо врятувати життя дитини!

Show Buttons
Hide Buttons