Легалізація  по-вознесенськи

524 незареєстрованих найманих працівників виявлено у м. Вознесенськ та Вознесенському районі.

Податківцями Вознесенської ОДПІ проводяться перевірки з метою виявлення підприємців, які використовують працю незареєстрованих найманих осіб. З початку 2014 року фахівці Вознесенської ОДПІ входять до складу міської та районної комісій, які здійснюють контроль щодо легалізації існуючих робочих місць на підприємствах, організаціях, установах та у фізичних осіб-підприємців. Склад комісії затверджено рішенням міськвиконкому, яке прийнято на сесії 28.02.2014 року.

До складу комісій входять фахівці податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості, управління охорони праці при виконавчому комітеті міської ради та райдержадміністрації.

Постійно проводяться рейди по легалізації населення. У складі комісії здійснюються об’їзди овочевих полів на території Вознесенського району та обстежуються місця здійснення підприємницької діяльності.

З початку 2014 року у м. Вознесенськ у 84 СПД виявлено 135 працівників без належного оформлення. За результатами вжитих заходів оформлено 120 працівників та 15 осіб зареєструвались підприємцями. До бюджету додатково надійшло 143,6 тис.грн.

З початку 2014 року у Вознесенському р-ні у 26 СПД виявлено 389 працівників без належного оформлення. Після перевірки 384 працівників оформлено та 5 осіб зареєструвались підприємцями. До бюджету надійшло 46,9 тис.грн.

Вознесенська ОДПІ 

Show Buttons
Hide Buttons