На допомогу поліцейським

у Вознесенську прийдуть громадські патрулі

У зв’язку із затяжним процесом переатестації правоохоронних органів та призначенням нових поліцейських кадрів на місцях, у багатьох населених пунктах гостро постало питання про забезпечення належного громадського порядку. Не став винятком і Вознесенськ. Проблема загострилась влітку, з початком студентських канікул та відпускної кампанії, коли до міста стали масово повертатись громадяни. Години дозвілля в кафе та інших розважальних закладах у вечірній час нерідко провокують конфліктні ситуації.

1 липня міський голова Віталій Луков, зустрівся з представниками громадської організації учасників АТО.Під час зустрічі, участь в якій взяли Володимир Довбенко та Андрій Кучеренко, відбулося обговорення можливостей відновлення у місті традиції спільних громадських патрулювань із залученням представників поліції та вищезгаданої громадської організації. Чергування мобільних груп у нічний час, на думку міського голови, мають посприяти виявленню правопорушень та оперативному повідомленню поліцейських про них, що загалом покращить криміногенну обстановку в місті.

Зі свого боку, міська влада зобов’язується сприяти в забезпеченні мобільних груп транспортним засобом та пальним для здійснення патрулювання вулиць.

Представники громадської організації висловили своє бачення спільного патрулювання та внесли певні пропозиції. На наступній зустрічі, за тиждень, планується остаточно узгодити порядок патрулювання з усіма учасниками переговорного процесу: міською владою, поліцією, воїнами АТО та іншими громадськими активістами.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Show Buttons
Hide Buttons