Нарада з оптимізації

27 квітня, профільною комісією Арбузинської районної ради розглядалось одне з найбільш актуальних питань – оптимізація сільських шкіл.

Крім депутатів районної ради на засіданні були присутні депутат обласної ради Сергій Чмир, вчителі та батьки учнів шкіл, які згідно закону підлягають оптимізації.

Присутні були схвильовані ситуацією, адже закриття шкіл, як вони зазначили, вплине і на соціальне життя села. Самі депутати теж підтримали педагогів та батьків та запропонували для детального обговорення запросити голову райдержадміністрації Олександра Палія. Він повідомив, що наступного дня в нього заплановані виїзні зустрічі з педагогами та батьками малокомплектних шкіл для конструктивного вирішення проблеми оптимізації сільських шкіл.

Сергій Чмир, який виступав проти «оптимізації», закликав всіх присутніх перейти до кабінету голови райдержадміністрації для продовження обговорень.

Зустріч пройшла під гострим кутом, під час якої не обійшлося без сутичок.

– Кажуть у малих школах погана якість освіти, – зауважила жителька с. Бузьке, – подивіться скільки грамот у мого сина. Він навчається в морському училищі і педагоги задоволені його знаннями. Ми проти закриття!

На що Олександр Палій зазначив, що рішення щодо оптимізації шкіл в компетенції районної ради.

Зрештою, було вирішено, підготувати колективні звернення за підписами депутатів, вчителів та батьків «оптимізованих» шкіл на адресу Президента України, Кабінету Міністрів, Миколаївської ОДА та обласної ради з проханням не закривати і не реорганізовувати ці навчальні заклади, а саме: Бузьку, Панкратівську, Любоіванівську та Новгоригорівську школи, повідомляє офіційний сайт Арбузинської РДА.

Show Buttons
Hide Buttons