Обережно: шахраї!

Банківська картка може знаходитись у вас, коли шахраї будуть знімати з неї кошти

У Києві почастішали випадки шахрайства з банківськими картками. Тепер не витягають гаманці та не крадуть гроші з кишень, а просто зчитують сканером банківську карту, отримуючи доступ до грошових коштів і паролів.
Один з користувачів Facebook виставив підтвердження подібних махінацій. На фотографії, в руці у чоловіка той самий POS-термінал, завдяки якому, за словами хлопця, вони зчитують карти. Також вчора, 18 лютого стався випадок з одним з киян. ТСН.uа потерпілий розповів, що коли його картка перебувала у нього в гаманці, йому одне за одним приходили смс-повідомлення про зняття грошей з його картки. Поки він дзвонив в банк щоб її заблокувати, шахраї зняли все, що дозволив ліміт – 7 тисяч гривень.
“Після обіду, я повернувся на роботу, і тут мені почали приходити смс-повідомлення про зняття коштів з картки. Тисяча за тисячею. Я одразу подзвонив у банк, щоб заблокувати картку, поки дізнавалися мої дані необхідні для блокування – шахраї встигли зняти 7 тисяч гривень. Такий ліміт на карті”, – розповів постраждалий.
У відділенні банку йому сказали, що такі випадки почастішали останнім часом. А шахраї знімали гроші в банкоматі в 50 км від знаходження самого клієнта. Читайте також: Інтернет-шахраї спокушають жертв казками про багатомільйонний спадок Шахраї за рахунок сканера не тільки крадуть гроші, а й грабують машини. Так, коли ви ставите машину на сигналізацію, вони перехоплюють сигнал і потім безперешкодно відкривають та закривають машину, без будь-яких слідів злому.
У відділенні поліції Дніпровського району міста Києва повідомили, що жертвами пограбувань стали не менше 50 осіб, і це тільки за один місяць. Як передбачається, вони були здійснені за рахунок сканера.

Повідомляє http://tsn.ua

Show Buttons
Hide Buttons