Пікет у Вознесенську

МЕШКАНЦІ НАТЯГАЙЛІВКИ ЗНОВУ ПЕРЕКРИЛИ ДОРОГУ

1 вересня мешканці вулиці Матросова, як і обіцяли раніше, перекрили вулицю, у зв’язку з проїздом технологічного транспорту (вантажівок з піском). 24 березня була перша спроба такого громадського протесту. Після цього велися перемовини з представниками кар’єрів  та активістами в кабінеті Вознесенського  міського голови. Вдруге люди перекрили автомобільну трасу, що пролягає через вулицю Київську, 1 липня. Тоді вони давали власникам кар’єрів строк до 1 вересня для будівництва об’їзної дороги.  Це дало певний результат – ТОВ «Технологічна група»  спрямувала свій транспорт об’їзною дорогою, що належить ПАТ «Зелений гай»,  але вантажівки ТОВ «Микитінський гранітний кар’єр» досі продовжують курсувати нашими вулицями. Оскільки вимоги громади міста не були виконані, мешканцям Натягайлівки увірвався терпець і вони дотримались своєї обіцянки –  вдруге перекрили вулицю Матросова. Люди налаштовані рішуче, обіцяють цілодобово чергувати, щоб жодна вантажівка з піском не змогла проїхати. Попри це, легкові авто, пасажирський та громадський транспорт активісти все ж пропускали.

З громадським активом зустрілися заступник міського голови Юрій Сметана, депутат міської ради Дмитро Пилипенко та його помічник Олександр Глотов. Згодом до них приєднався міський голова Віталій Луков, який пояснив людям, що все залежне від міської влади було зроблено: направлені листи як обласному керівництву, так і власникам кар’єрів, з останніми підписано договір, в якому вони зобов’язуються облаштувати дорогу, погоджено схему руху технологічного транспорту в об’їзд міста.  Наразі вичерпані всі аргументи, але обіцяного людям та міській владі від кар’єрів поки що немає. ТОВ «Микитінський гранітний кар’єр» не спрямовує технологічний транспорт дорогами Бузької сільської ради, вантажівки з піском продовжують руйнувати дороги міста, будинки мешканців та порушувати спокій громадян.

Водії двох вантажівок, які не пропустили активісти,  намагалися розігнати натовп, в бік людей, що перекрили вулицю,  лунали погрози. На виклик прибули представники міськрайонного відділу поліції, які організували патрульний пост й розпочали перевірку документів у водіїв технологічного транспорту. З’ясувалося, що у них відсутні накладні на вантаж. Т.в.о. начальника відділу поліції Дмитро Лопатко  запевнив людей,  що патрулі поліції будуть чергувати до тих пір, поки там знаходитимуться мешканці вулиці Матросова. Міський голова залишився чергувати з громадою до 16. 00, далі його змінили інші представники виконкому, які за дорученням очільника міста по-черзі чергуватимуть і слідкуватимуть за правопорядком.

Про це повідомив Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю на офіційному сайті міста.

Show Buttons
Hide Buttons